Biurko metalowe BIM 071

CENA: DO UZGODNIENIA

Wykorzystywane z powodzeniem w recepcjach, sekretariatach i rejestracjach biurko metalowe BIM 071 o wymiarach 740 x 1600 x 800 mm (wys. x szer. x gł.) z dostawką (możliwość usytuowania po lewej bądź prawej stronie biurka) o wymiarach 740 x 1200 x 600 mm (wys. x szer. x gł.) zapewnia swobodną i efektywną pracę z możliwością wygodnego przechowywania dokumentów oraz akcesoriów biurowych. Solidna konstrukcja modelu BIM 071 malowana jest w technologii proszkowej (wysoka odporność na korozję i uderzenia mechaniczne – certyfikat PZH) w wybranym z dostępnej palety RAL kolorze. Zarówno biurko, jak i dostawka dysponują:

  • stelażem wykonanym z czworokątnego zamkniętego profilu (nogi zakończone stopką regulującą wysokość – możliwość poziomowania przy nierównych podłożach),
  • po jednym kontenerku wyposażonym w 3 szuflady (wysokość 106 mm) na prowadnicach kulkowych,
  • zamkami bębnowymi centralnie ryglującymi szuflady,
  • blatami pokrytymi powłoką z melaminy (do wyboru grubość 18 mm – kolor czarny, grubość 25 mm – kolor popielaty, kremowy i biały oraz grubość 25 mm – kolor bukowy za dopłatą).

Funkcjonalne biurko metalowe BIM 071 wraz z dostawką dostarczane są w elementach do samodzielnego i bezproblemowego montażu.

Compare