Biurko metalowe BIM 222

CENA: DO UZGODNIENIA

Wytrzymałe i stabilne biurko metalowe BIM 222 o wymiarach 740 x 1400 x 800 mm (wys. x szer. x gł.) przeznaczone jest do funkcjonalnego użytkowania w różnego rodzaju biurach i placówkach medycznych. Konstrukcja stelażu wykonana z czworokątnego zamkniętego profilu dysponuje nogami w kształcie litery L ze stopkami regulującymi wysokość, co pozwala na bezproblemowe wypoziomowanie biurka na nierównym podłożu. Model BIM 222 składa się ponadto z:

  • mocnych boków oraz tylnej ścianki wyposażonej w perforację wentylacyjną,
  • podwieszanego z lewej bądź z prawej strony kontenerka z 2 szufladami (płytka i głęboka) zamykanymi zamkiem bębnowym centralnie ryglującym,
  • blatu pokrytego powłoką z melaminy (do wyboru grubość 18 mm – kolor czarny, grubość 25 mm – kolor popielaty, kremowy i biały oraz grubość 25 mm – kolor bukowy za dopłatą).

Praktyczne biurko metalowe BIM 222 cechuje się również wysoką odpornością na korozję i uderzenia mechaniczne (certyfikat PZH) za sprawą malowania proszkowego (wybór koloru z dostępnej palety RAL). Produkt dostarczany jest w elementach do samodzielnego i bezproblemowego montażu.

 

Compare