Biurko metalowe BIM 271

Biurko metalowe BIM 271

Cena: do uzgodnienia

Stosowane w sekretariatach, recepcjach i rejestracjach biurko metalowe BIM 271 o wymiarach 740 x 1600 x 800 mm (wys. x szer. x gł.) z dostawką (możliwość usytuowania po lewej bądź prawej stronie biurka) o wymiarach 740 x 1200 x 600 mm (wys. x szer. x gł.) doskonale wypełnia potrzeby funkcjonalnej obsługi petentów oraz przechowywania materiałów biurowych i dokumentów. Model BIM 271 charakteryzuje się wysoką odpornością na korozję i uderzenia mechaniczne (technologia malowania proszkowego – certyfikat PZH). Możliwy jest wybór koloru z dostępnej palety RAL. Na wytrzymałą konstrukcję biurka i dostawki składają się:

  • stelaż wykonany z czworokątnego zamkniętego profilu w kształcie litery L (nogi zakończone stopką regulującą wysokość – możliwość poziomowania na nierównych podłożach),
  • 2 kontenerki wyposażone po 3 płytkie szuflady na prowadnicach kulkowych,
  • zamki bębnowe centralnie ryglujące szuflady (odrębnie dla każdego kontenerka),
  • blaty pokryte powłoką z melaminy (do wyboru grubość 18 mm – kolor czarny, grubość 25 mm – kolor popielaty, kremowy i biały oraz grubość 25 mm – kolor bukowy za dopłatą).

Najwyższej jakości biurko metalowe BIM 271 wraz z dostawką dostarczane są w elementach do samodzielnego i bezproblemowego montażu.

Nie znalazłeś produktu dla siebie?
Zapytaj o dedykowane rozwiązania
Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Biurko metalowe BIM 271”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *