Biurko metalowe BIM 273

CENA: DO UZGODNIENIA

Wyjątkowo reprezentacyjne biurko metalowe BIM 273 o wymiarach 740 x 1600 x 800 mm (wys. x szer. x gł.) z dostawką (możliwość usytuowania po lewej bądź prawej stronie biurka) o wymiarach 740 x 1200 x 600 mm (wys. x szer. x gł.) świetnie sprawdza się w sekretariatach, recepcjach i rejestracjach zapewniając wygodną obsługę klientów lub pacjentów, a także przechowywanie materiałów i akcesoriów biurowych oraz dokumentów. Konstrukcja modelu BIM 273 z dostawką dysponuje:

  • stelażem wykonanym z czworokątnego zamkniętego profilu w kształcie litery L (nogi zakończone stopką regulującą wysokość – możliwość poziomowania w przypadku nierównych podłoży),
  • kontenerkiem z 3 płytkimi szufladami na prowadnicach kulkowych,
  • kontenerkiem z 2 szufladami (płytka np. do akcesoriów biurowych i głęboka do dokumentów w teczkach zawieszkowych format A4),
  • blatami pokrytymi powłoką z melaminy (do wyboru grubość 18 mm – kolor czarny, grubość 25 mm – kolor popielaty, kremowy i biały oraz grubość 25 mm – kolor bukowy za dopłatą).

Doskonałe biurko metalowe BIM 273 z dostawką malowane jest w technologii proszkowej (wysoka odporność na korozję i uderzenia mechaniczne – certyfikat PZH) w wybranym z dostępnej palety RAL kolorze. Niewątpliwym atutem produktu jest bezproblemowy i szybki montaż (dostawa w elementach) oraz możliwość usytuowania kontenerków zgodnie z określonymi potrzebami.

Compare