W jakich wnętrzach sprawdzą się metalowe meble?

Wybór mebli do lokalu mieszkalnego czy usługowego to często nie lada wyzwanie. Z jednej strony powinny być one estetyczne i pasować do wnętrza. Z drugiej strony ważne, aby były one wytrzymałe i służyły przez wiele lat. Dobrym rozwiązaniem, pasującym do wielu aranżacji, jest zakup mebli metalowych. Wykonane są z wytrzymałych blach, przeważnie stalowych, które zapewniają długowieczność konstrukcji. Szafki, biurka czy łóżka są dodatkowo malowane proszkowo na wybrany kolor. Dlatego z łatwością dopasujesz je do dowolnego wnętrza. Jak to zrobić? Podpowiadamy!

Najlepsze pomysły na wyposażenie gabinetu

W swoim biurze czy gabinecie, bez względu na jego rozmiar, powinieneś zadbać o odpowiedni wystrój. Podniesie on prestiż Twojej firmy. W tym celu warto sięgnąć po biurka metalowe dostępne w wielu modelach. Na potrzeby większego pomieszczenia warto wybrać mebel narożny – zaopatrzony w szeroki blat, na którym pomieszczą się co najmniej dwa monitory. Jeśli natomiast w niewielkim wnętrzu musisz umieścić kilka biurek, najlepiej wybrać model pojedynczy – wyróżniający się nowoczesną konstrukcją. Urządzając gabinet, nie możesz zapomnieć też o szafie do przechowywania dokumentacji. W tym wypadku wariant metalowy jest także najbardziej polecany. Najlepiej sprawdzą się produkty wyposażone w bezpieczny zamek chroniący zawartość przed niepowołanymi osobami. Szczególnie rekomendujemy szafę metalową zaopatrzoną w kilka obszernych szuflad.

Industrialne wnętrza

Chociaż meble metalowe ze względu na swoją dużą wytrzymałość wybierane są głównie do lokali usługowych, to możesz wykorzystać je również w mieszkaniu! Biurka, regały czy szafy wykonane ze stalowej blachy doskonale wpisują się w popularny obecnie styl industrialny. Jeśli w domu zalegają Ci stosy książek i chcesz je uporządkować, to idealnym rozwiązaniem będzie zakup regału bibliotecznego. Jest to model dwustronny, dlatego ustawisz go zarówno pod ścianą, jak i na środku pomieszczenia – rozdzielając je na dwie części. W industrialnym wnętrzu warto też umieścić szafę na dokumenty. Dzięki swoim przesuwanym drzwiom prezentuje się niezwykle efektownie. A jeśli w swoim domu potrzebujesz też kącika do pracy, to biurka metalowe doskonale spełnią tę funkcję. Możesz samodzielnie określić kolor mebla, przez co na pewno dopasujesz go do aranżacji.

Wygodnie w hostelu? Jak najbardziej

W miejscach obsługujących wielu gości na krótsze pobyty ważny jest dobór odpowiedniego łóżka. Powinno być ono wytrzymałe, wygodne i niezawodne. Tutaj także meble wykonane z metalu będą najlepszym rozwiązaniem. Łóżka tego typu wyróżniają się solidną konstrukcją, dlatego będą trafnym zakupem do hosteli o intensywnym natężeniu ruchu. Do wyboru polecamy warianty pojedyncze oraz piętrowe. Te drugie będą idealną opcją w pokojach wieloosobowych, w których trzeba wykorzystać przestrzeń do maksimum. Na potrzeby hostelu sprawdzą się także szafy zamykane na klucze – służące gościom do przechowywania przedmiotów osobistych. W pokoju warto też umieścić stolik do przygotowywania i spożywania posiłków, do którego można dobrać krzesła z metalu.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiednich mebli!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.