Łóżko powinno być dobrze dopasowane i wygodne, by umożliwiało zdrowy, spokojny sen. Ta powszechna zasada dotyczy zarówno domowych sypialni, jak i tymczasowych miejsc noclegowych, takich jak hotele pracownicze. Jeśli zastanawiasz się, od czego rozpocząć wyposażanie tego rodzaju pomieszczeń, polecamy zadbać właśnie o solidne, komfortowe łóżka. Które z nich warto wziąć pod uwagę? Specjalnie dla Ciebie porównujemy topowe modele łóżek Budo-Ex do hoteli pracowniczych! Zobacz!

Rozwiązania tymczasowe

Zaczynamy od propozycji, która doskonale sprawdzi się jako doraźna opcja noclegowa dla pracowników. Metalowe, pojedyncze łóżko z regulowanym oparciem będzie idealnym rozwiązaniem do pomieszczeń służących np. do odbywania kwarantanny. Równie dobrze sprawdzi się jednak w punkcie medycznym, na wakacyjnym obozie, w noclegowni, a nawet na szpitalnym oddziale zakaźnym. Dzięki swoim wymiarom (200 x 90 cm) zapewnia komfort i wygodę niezależnie od wzrostu i budowy ciała użytkownika. Atutem łóżka jest również jego prosta i solidna konstrukcja, gwarantująca długie lata bezproblemowego użytkowania.

Klasyczne łóżko piętrowe KW 2

Wysokie łóżko piętrowe

Dwuosobowe piętrowe łóżko KW 2 będzie odpowiednią propozycją do wszystkich pomieszczeń socjalnych, noclegowni, schronisk oraz innych obiektów użyteczności publicznej. Zbudowane ze stalowego stelaża z nogami, dwóch leżysk z profilu kwadratowego zamkniętego oraz metalowych siatek, charakteryzuje się nowoczesnym, minimalistycznym designem oraz ponadprzeciętną trwałością. Opcjonalnie, istnieje możliwość jego rozłożenia na dwa niezależne łóżka. Model KW 2 może zostać dodatkowo wyposażony w materace oraz zestawy pościeli.

Wymiary łóżka:

  • wysokość – 161 cm,
  • szerokość – 90 cm,
  • długość – 200 cm,
  • odległość między leżyskami – 90 cm.

Ma być szerzej? Żaden problem! ZLO 2WP

Łóżko metalowe piętrowe

Alternatywą dla modelu KW 2 jest również dwuosobowe, piętrowe łóżko ZLO 2WP. Mebel z poszerzonym dołem oraz zwiększoną do 98 cm odległością między leżyskami charakteryzuje się jeszcze wyższym komfortem użytkowania. Wyjątkowa funkcjonalność łóżka ZLO 2WP idzie w parze z jego wysoką odpornością na intensywne użytkowanie. Jej gwarantem jest oczywiście solidna, metalowa rama, wykonana z zamkniętego, kwadratowego profilu o grubości 1,5 mm. Malowany proszkowo stelaż standardowo może mieć kolor biały, czarny lub szary, lub – opcjonalnie – dowolny z palety RAL. Podobnie jak w przypadku modelu KW 2, łóżko można w razie potrzeby rozłożyć, uzyskując 2 niezależne leżyska.

Wymiary łóżka ZLO 2WP:

  • wysokość – 161 cm,
  • długość – 200 cm,
  • odległość między leżyskami – 90 cm,
  • poszerzane dolne leżysko.

ZLO 3P – idealne do zatłoczonych miejsc

Łóżko piętrowe ZLO

Tam, gdzie zachodzi potrzeba wygodnego i bezpiecznego zakwaterowania większej liczby osób, dwuosobowe łóżka piętrowe mogą okazać się niewystarczające. W takich sytuacjach polecamy komfortowe i niezwykle praktyczne, trzypoziomowe łóżko ZLO 3P, które rozwiązuje problem ciasnych, zatłoczonych wnętrz. Podobnie jak model ZLO 2WP ma ono poszerzone dolne leżysko, co pozwala wygodnie wypoczywać. Solidna malowana proszkowo rama wyposażona jest w bezpieczną drabinkę.

Standardowa kolorystyka (biel, czerń, szary) na zamówienie może zostać zastąpiona dowolną barwą z palety RAL. Tak jak pozostałe łóżka piętrowe z naszej oferty, również ten model można rozkładać, uzyskując niezależne od siebie powierzchnie do spania. Ze względu na swoją budowę i praktyczny charakter łóżko doskonale sprawdza się nie tylko w hotelach pracowniczych, ale również w hostelach, schroniskach, czy noclegowniach.

Tanie łóżka metalowe

Poszukując solidnych łóżek do pracowniczych hoteli, schronisk, kempingów oraz innych tymczasowych miejsc noclegowych, warto sięgać po produkty sprawdzonych firm. Taką jest Budo-Ex. Od lat dostarczamy komfortowe łóżka, praktyczne metalowe meble biurowe i warsztatowe oraz wiele innych elementów wyposażenia dla przedsiębiorstw, obiektów sportowych, placówek medycznych czy oświatowych. Oferujemy szybkie terminy realizacji, szeroką gamę dostępnych modeli oraz możliwość dostosowywania mebli do indywidualnych potrzeb Klienta. Sprawdź naszą aktualną ofertę lub skontaktuj się z nami, jeśli chcesz uzyskać metalowe wyposażenie na zamówienie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *