Łóżka metalowe – przegląd wybranych modeli

W dzisiejszych czasach meble metalowe mają ogromne powodzenie, są bowiem bardzo wytrzymałe i estetyczne. Także łóżka wykonane z tego materiału cieszą się dużym uznaniem, szczególnie w noclegowniach publicznych, takich jak hostele czy schroniska turystyczne. W asortymencie Budo-ex znajdziesz wiele ciekawych modeli, pasujących do wnętrza o dowolnej powierzchni.

Metalowe łóżka pojedyncze

Podstawowym rodzajem łóżka metalowego jest wariant pojedynczy, który sprawdzi się w jednoosobowym pokoju hotelowym czy nawet w sypialni młodzieżowej. W prezentowanych poniżej modelach korpus wykonano z najlepszej gatunkowo stali. Dzięki temu mebel jest stabilny, wytrzymały i odporny na korozję oraz inne, niesprzyjające warunki zewnętrzne.

poszukiwaniu ekonomicznego rozwiązania warto sprawdzić pojedynczy model kompaktowy, idealny także w celach turystycznych. Na metalowy stelaż mebla został naciągnięty bardzo wytrzymały materiał syntetyczny, pełniący funkcję leżyska. Mimo niepozornej konstrukcji ma on bardzo duży udźwig, wynoszący aż 120 kilogramów. Nierozłożony model zajmuje bardzo niewiele miejsca a jego montaż trwa zaledwie kilka minut. W zestawie dostępny jest też pokrowiec.

Kolejną propozycją jest jednoosobowy model z zaokrąglonym zagłówkiem. Łóżko mimo swojej prostej konstrukcji prezentuje się bardzo schludnie i będzie pasować do dowolnego wnętrza. W produkcie oprócz solidnego, stalowego stelażu wykorzystano także wytrzymałą siatkę metalową, która służy za leżysko. Dzięki temu model wykazuje dużą odporność na intensywne użytkowanie.

Jeśli zależy nam na wysokich walorach estetycznych zakupionego mebla, to pojedynczy model z ozdobnym zagłówkiem będzie dobrym rozwiązaniem. Łóżko prezentuje się naprawdę znakomicie, a to dzięki nowoczesnej konstrukcji. Kolor stelażu można doskonale dopasować do każdego pomieszczenia, wybierając jego kolor z dostępnej palety.

Metalowe łóżka piętrowe

Niekiedy istnieje potrzeba upchnięcia w jednym pomieszczeniu dużej liczby łóżek metalowych, tak aby umożliwić nocleg większej grupie osób. Zamiast jednak wstawiać obok siebie meble jednoosobowe, lepiej zainwestować w model piętrowy! Jeżeli jedynym kryterium prócz wysokiej jakości, jest cena, to wariant z zaokrąglonym zagłówkiem będzie najlepszy. Łóżko kosztuje niecałe 400 złotych, wykonane jest ze stalowej konstrukcji o dużej wytrzymałości. Z boku umieszczono wygodną drabinkę, przez co łatwiej udać się na piętro.

Do bardziej nowoczesnego wnętrza warto wybrać z kolei model z ozdobnymi, poziomymi prętami przy zagłówkach. Ten piętrowy mebel także nie będzie zbyt dużym wyzwaniem dla portfela, jednocześnie dzięki możliwości wyboru koloru stelażu jest je łatwiej dostosować do wystroju. Produkt szczególnie polecamy do hosteli, prezentuje się znakomicie i jest bardzo wytrzymały. Po bokach umieszczono metalowe pręty, które nie tylko zdobią, ale mogą też posłużyć do przewieszenia mokrego ręcznika. Na uwagę zasługuje też wariant trzypiętrowy, niezastąpiony np. w schroniskach turystycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.