Najlepsze modele metalowych szafek na klucze

Prowadzisz firmę, w której wykorzystuje się mnóstwo kluczy? Czy wiesz, że ich odpowiednie przechowywanie ma bardzo istotne znaczenie? Są to bowiem jedne z tych rzeczy, które łatwo zawieruszyć. Twoi pracownicy każdego miesiąca mogą tracić dużo czasu na ich poszukiwanie i – choć wydaje się to niewielka niedogodność – tak w rzeczywistości hamuje produktywność. Na szczęście jest prosty sposób na rozwiązanie tego problemu – zakup metalowych szafek na klucze. Poznaj ich zalety oraz najciekawsze modele dostępne w ofercie firmy Budo-EX!

Dlaczego warto kupić metalowe szafki na klucze?

Wbrew pozorom wieloma kluczami muszą zarządzać nie tylko osoby pracujące na portierniach czy stróżówkach. W firmach często zamyka się bowiem niektóre pomieszczenia i zabezpiecza w szafach m.in. dokumenty czy cenny sprzęt. Oznacza to, że korzystający z takich pokoi lub mebli pracownik musi za każdym razem pobierać, a następnie zdawać klucze, jeśli są do użytku wspólnego.

Sytuacja taka generuje ryzyko ich zgubienia. Oprócz tego bałagan w nich może grozić tym, że trafią w nieodpowiednie ręce i nieuprawnione osoby otrzymają dostęp do miejsc, w których nie powinny się znajdować.

Z tego powodu warto wdrożyć w firmie stosowne procedury związane ze sposobami postępowania z kluczami, jak i metodami ich przechowywania. W przypadku tego drugiego elementu doskonale sprawdzają się specjalne metalowe szafki, które w wielu rodzajach dostępne są w ofercie naszej firmy Budo-EX.

Jakie są zalety metalowych szafek na klucze?

Jedną z podstawowych korzyści wynikających z zainwestowania w metalowe szafki na klucze jest usprawnienie pracy w firmie. Zatrudnione osoby przestaną tracić czas na ich poszukiwanie. Jednak zalet tych mebli jest więcej, a do najważniejszych można zaliczyć:

  • doskonałe zabezpieczenie kluczy przed dostępem osób niepowołanych i większe możliwości sprawowania kontroli nad nim,
  • porządek – nad wieszakami mogą znaleźć się etykiety opisujące przeznaczenie danego kluczyka,
  • zmniejszenie ryzyka zgubienia klucza, co w wielu przypadkach prowadzi do zamieszania w firmie, a nawet czasowego przestoju pracy,
  • wyjątkowo prosty montaż, który można wykonać bez konieczności posiadania specjalistycznych narzędzi.

Warto także podkreślić, że metalowe szafki spełniają rygorystyczne normy BHP, a więc są bezpieczne w użytkowaniu. Ponieważ wykonane są z wysokiej jakości blachy, cechują się ponadprzeciętną trwałością i żywotnością nawet w przypadku intensywnej eksploatacji. Ich zakup jest z tego powodu inwestycją na długie lata.

Najlepsze modele szafek na klucze z oferty firmy Budo-EX

Zainteresowała Cię opcja permanentnego rozwiązania problemu z wiecznie gubiącymi się kluczami w firmie i zdecydowałeś się na zakup metalowej szafki do nich? W ofercie naszej firmy Budo-Ex znajdziesz je w wielu różnych wersjach. Naszym zdaniem zdecydowanie najlepsze są modele:

  • podstawowe, np. SK-10 – idealne dla mniejszych firm, gdyż zajmują niewiele miejsca na ścianie i pozwalają na przechowywanie maksymalnie 10 kluczy,
  • z optymalną ilością przestrzeni – to m.in. modele SK-100, które są znacznie wyższe od wersji podstawowych, co przekłada się na więcej haczyków we wnętrzu, których jest aż 100,
  • rozbudowane o ogromnej pojemności – szafki te, np. SK-200, mają klucze zawieszane na wewnętrznej ściance, drzwiczkach oraz znajdującej się pomiędzy tymi elementami otwieranej przegrodzie. Doskonale sprawdzają się w bardzo dużych firmach, gdyż wyposażone są w 200 haczyków.

Pamiętaj, że w ofercie naszej firmy znajdziesz także wiele innych modeli metalowych szafek do powieszenia na ścianie. Jeśli tylko chcesz, możemy zapewnić profesjonalne wsparcie w ich wyborze.

Zamów metalową szafkę na klucze do swojej firmy!

Jak widzisz, to z pozoru proste akcesorium może przyczynić się do znaczącego usprawnienia procesów zarządzania kluczami w Twoim przedsiębiorstwie. Najlepiej więc już dziś zadecyduj się na zakup metalowej szafki na ścianę – zamów ją od naszej firmy Budo-EX. Mamy wiele modeli do wyboru, z których wszystkie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Sprzedajemy je wraz z zestawem elementów potrzebnych do montażu.

Avatar photo

About Budo-EX

Naszą specjalnością są meble metalowe, a podstawą naszej wiedzy eksperckiej jest wieloletnie doświadczenie w handlu i produkcji mebli stalowych do zastosowań specjalistycznych. Dostarczamy Państwu rozwiązania, które są trwałe, bezpieczne ergonomiczne i estetyczne. Odpowiedź na Państwa potrzeby i podążanie za stale zmieniającymi się trendami rynku jest naszą nieprzerywalną misją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.