Szafy i inne meble metalowe do Twojego domu!

W każdym gospodarstwie domowym zastosowanie znajdą meble metalowe, które są ciekawą alternatywą dla popularnych modeli. Szafki wykonane z solidnej, stalowej blachy wyróżniają się bardzo dużą wytrzymałością, dlatego ich zakup jest inwestycją na lata. Jednocześnie produkty tego typu wyglądają bardzo schludnie i nowocześnie, przez co nie zakłócają aranżacji wnętrza i będą jej ciekawym uzupełnieniem.

Meble metalowe do kuchni

Nawet kiedy w naszej kuchni mamy gotowy komplet mebli robionych na wymiar, to i tak możemy skorzystać na zakupie dodatkowych szafek metalowych, do przechowywania różnych produktów. Przede wszystkim warto zainwestować w model gospodarczy (https://www.budo-ex.pl/szafa-metalowa-gospodarcza/) zamykany na kluczyk. Jest to niezwykle pojemny i praktyczny produkt, zaopatrzony w system wygodnych i solidnych półek. Produkt sprawdzi się do magazynowania toksycznej chemii gospodarczej – dzięki bezpiecznemu zamkowi nie trafi ona w ręce małych dzieci. Kolejną propozycją do kuchni są metalowe kosze do segregowania odpadów (https://www.budo-ex.pl/pojemniki-metalowe-segregacji-odpadow-mpo-03-r-mpo-03-k-mpo-03-rrk-mpo-03-rkk/). Ten praktyczny mebel jest bardzo szczelny, przez co nieprzyjemne zapachy ze środka nie przedostają się na zewnątrz. Na froncie umieszczono kolorowe grafik, informujące o rodzaju śmieci, jakie można umieścić w danej przegródce. Każdy z trzech kontenerów zaopatrzony jest w zamek na klucz. Jest to wygodne rozwiązanie dla gospodarstw domowych zamieszkałych przez koty lub psy, które uwielbiają buszować w odpadach.

Szafki i sejfy do gabinetu

Jeśli w swoim domu lub mieszkaniu posiadamy odrębny gabinet, to możemy go także uzupełnić o praktyczne meble metalowe. W takim miejscu często przechowujemy przedmioty wartościowe, np. biżuterię, broń czy większą gotówkę. Aby mieć pewność, że kosztowności nie dostaną się w niepowołane ręce, warto zainwestować w atestowane szafy pancerne. W tym celu najlepiej wykorzystać mebel ognioodporny (https://www.budo-ex.pl/szafa-metalowa-aktowa-ognioodporna-w3a/), chroniący przed skutkami nie tylko kradzieży, ale też pożaru. Taki model możemy zabudować w ścianie lub w szafie, czyniąc go całkowicie niewidocznym dla osób postronnych. Jeśli natomiast potrzebujemy niewielkiej powierzchni do magazynowania kosztowności, to sejf metalowy będzie dobrym wyborem. Model ten jest także ognioodporny i zdatny do zabudowy, idealnie pomieści mniejsza broń, trochę gotówki i biżuterię.

Pozostałe propozycje do domu

Pośród popularnych mebli metalowych na uwagę zasługują także apteczki (https://www.budo-ex.pl/pozostale/apteczki/), w których można pomieścić naprawdę dużą ilość lekarstw i innych akcesoriów medycznych. Każdy model zaopatrzony jest w wygodne półeczki, ułatwiające zachowanie porządku wewnątrz. Takie szafki możemy zawiesić w łazience lub w sypialni, aby mieć swoje lekarstwa zawsze pod ręką. Ich dodatkowa zaleta jest zamek zabezpieczający, chroniący zawartość przed dziećmi. Polecamy szczególnie wariant z przeszkleniem, pozwalającym skontrolować wnętrze bez konieczności wyciągania kluczyka. W nowoczesnym przedpokoju możemy z kolei zawiesić szafkę na klucze (https://www.budo-ex.pl/szafka-klucze-metalowa-sk-40/), szczególnie przydatną w domu zamieszkałym przez większa ilość osób. W środku znajdziemy ponumerowane zawieszki, ułatwiające zachowanie porządku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.