Wyposażenie pomieszczenia socjalnego

Jeżeli w Twojej firmie pracownicy wykonują swoje obowiązki w odzieży roboczej, musisz pamiętać o wydzieleniu dla nich pomieszczenia socjalnego. W takim miejscu podwładni będą mogli swobodnie się przebrać, a także odpocząć w trakcie przerwy oraz zjeść ciepły posiłek. Do aranżacji szatni najlepiej będzie wykorzystać meble metalowe, które są nie tylko schludne, ale też niezwykle praktyczne.

Wyposażenie pomieszczenia socjalnego

W pomieszczeniu socjalnym każdy z pracowników powinien posiadać wydzieloną szafkę do przechowywania swoich ubrań. W przypadku większej liczby pracowników najlepiej sprawdzi się czterokomorowa szafka szatniowa. Produkt wykonany jest z solidnego metalu malowanego proszkowo, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz korozje. Wewnątrz szafki znajdziemy wygodną półkę do przechowywania mniejszych przedmiotów, a także większą komorę zaopatrzoną w drążek, idealną do wieszania ciuchów. Meble metalowe z tej kategorii można zamówić aż w 16 ciekawych kolorach, dlatego będą pasować do każdej aranżacji! Jeżeli pomieszczenie socjalne nie ma zbyt dużej powierzchni, to możemy w nim wykorzystać szafkę pracowniczą z jedną komorą . Taki produkt zajmuje bardzo mało miejsca, zmieścisz go nawet w samym rogu szatni.

Miejsce na odpoczynek

Jeżeli tylko dysponujesz odpowiednią ilością miejsca w szatni, powinieneś wydzielić w niej strefę do spożywania posiłków. Pod ścianą warto usadowić szafę metalową z licznymi komorami do przechowywania śniadania. Mebel dostępny jest w kilku rozmiarach, dlatego doskonale dopasujesz go do rozmiaru pomieszczenia socjalnego. Każda szafka pracownicza tego typu zaopatrzona jest w wizytownik, a także w bezpieczny zamek, dlatego jej zawartość nie dostanie się w niepowołane ręce. Meble metalowe dostępne są również w dowolnym wariancie kolorystycznym. Oprócz szaf pracowniczych musisz pamiętać też o zakupie mebli, na których będzie można swobodnie spożywać posiłki. Najprostszym rozwiązaniem będzie wybór ławek metalowych oraz prostego stołu, wokół którego je rozmieścisz. Strefę do spożywania posiłków najlepiej umieścić przy oknie, blisko naturalnego światła.

Szafki dla pracowników na prywatne rzeczy

Nawet jeśli Twoi pracownicy nie przebierają się w odzież roboczą, to szafka socjalna do przechowywania rzeczy z pewnością im się przyda. Jednak w takiej sytuacji w zupełności wystarczy niewielka szafka pracownicza zamykana na zamek. Produkt zajmuje bardzo mało miejsca, zaopatrzony jest aż w 24 skrytki, których rozmiar będzie wystarczający do przechowywania plecaka czy torebki. Szafa dostępna jest też w innych rozmiarach, liczących od kilku do kilkudziesięciu komór. Jeśli dysponujesz dużą powierzchnią, wówczas możesz wybrać szafę skrytkową o większych komorach, która sprawdzi się też jako mebel szatniowy. Produkt składa się z ośmiu komór średniej wielkości, każda z nich zaopatrzona jest w bezpieczny zamek. Poza tym szafa pracownicza ma wbudowane specjalne rowki na drzwiach, które ułatwiają cyrkulację powietrza, nie dopuszczając do powstawania wilgoci wewnątrz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.