Wyposażenie szatni szkolnej

Nowoczesna szkoła powinna zapewnić uczniom dobrze zaopatrzoną szatnię, w której będą mogli przechowywać swoje rzeczy. Jeśli poszukujesz wygodnych i funkcjonalnych mebli do kierowanej przez Ciebie placówki, rozważ wybór szafek metalowych. Produkt tego typu wyróżnia się wysoką jakością i bardzo dużą wytrzymałością, dlatego będzie dobrze służył przez wiele lat.

Wyposażenie szatni

Polscy uczniowie muszą codziennie nosić ze sobą stos podręczników, co w dużym stopniu obciąża ich kręgosłup. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest wygospodarowanie w szkole miejsca na szatnie oraz zaopatrzenie jej w odpowiednie meble metalowe. W zależności od wielkości dostępnej przestrzeni masz do wyboru produkty o różnych rozmiarach. Jeśli dysponujesz szatnią o większym rozmiarze, mogą zainteresować Cię wysokie szafki szkolne które zaopatrzone są w kilka półek do przechowywania – nie tylko podręczników, ale też obuwia czy odzieży wierzchniej. Taki model możesz zamówić w wersji z kolorowymi frontami, które dodadzą wnętrzu nieco wyrazistości. Do niewielkiej szatni polecamy natomiast mniejsze szafki metalowe, które spokojnie pomieszczą wszystkie książki i zeszyty, z których w ciągu dnia korzysta uczeń. Każdy mebel z tej kategorii zaopatrzony jest w cylindryczny zamek, który zabezpiecza wnętrze szafki szkolnej przed osobami niepowołanymi.

Meble do klasy

Z pomocą mebli metalowych możesz również wyposażyć klasę szkolną, zapewniając uczniom wygodę w trakcie lekcji. Najważniejszym elementem sali są z pewnością stoliki, przy których uczniowie będą siedzieć w trakcie lekcji. W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na stolik jednoosobowy, który polecamy szczególnie do klas mieszczących mniejszą liczbę uczniów. W przypadku standardowej sali lepszym wyborem będzie podwójny stolik metalowy, który wygodnie pomieści dwóch uczniów, zapewniając im dużo miejsca do nauki. Oba warianty mają metalowe nogi zaopatrzone w wieszaki na tornister, a także drewniany blat pokryty laminatem. Urządzając salę, nie zapomnij też o wygodnych krzesłach szkolnych, które zapewnią odpowiednie wsparcie dla pleców ucznia. Podobnie jak w przypadku stolików, również te meble łączą w sobie trzon z metalu oraz drewniane siedzisko i oparcie.

Pozostałe propozycje

Coraz więcej dyrektorów szkół stara się ograniczyć uczniom dostęp do telefonów komórkowych w trakcie lekcji. Smartfon działa bowiem na nich rozpraszająco i niekiedy utrudnia prowadzenie lekcji. Jeśli ten problem występuje również w Twojej placówce, powinieneś zastanowić się nad zakupem szafek na telefony komórkowe. Takie rozwiązanie zapewni uczniowi stały dostęp do urządzenia w trakcie przerwy, a kiedy zadzwoni dzwonek na lekcje, będzie mógł schować urządzenie do szafki zabezpieczonej zamkiem. Mogą zainteresować Cię również meble do przechowywania laptopów, w końcu coraz więcej uczniów zabiera własny komputer na lekcję. Szczególnie polecamy wózki, które można z łatwością przetransportować z jednej sali szkolnej do drugiej. Taki mebel przyda się także w klasie informatycznej, zaopatrzony jest w przewody i listwy przyłączeniowe, które ułatwią korzystanie ze sprzętu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.