Meble BHP socjalne szafki pracownicze

Bezsprzecznie metalowe meble socjalne BHP stanowią podstawowe wyposażenie pomieszczeń pracowniczych w firmach, są nieodzownym elementem także w szkołach, parkach wodnych i halach sportowych oraz innych obiektach pożytku publicznego. Czynnikiem zapewniającym ich trwałość, a przede wszystkim wygodę użytkowania, a więc właściwą do potrzeb funkcjonalność oraz bezpieczeństwo jest odpowiednia do specyficznych zastosowań konstrukcja metalowych szafek BHP dla pracowników wykonana z najwyższej jakości materiałów. Ważne są również funkcjonalne i stabilne ławki.

Niezależnie od rodzaju szafki pracowniczej, każda z proponowanych cechuje się wyjątkową stabilnością, praktycznym i wygodnym przechowywaniem rzeczy, właściwą cyrkulacją powietrza, odpowiednim dla danej komory zamknięciem, bogatym wyposażeniem w standardzie i możliwością skorzystania z dodatkowych elementów poprawiających komfort użytkowania. Metalowe szafy i szafki socjalne malowane są w technologii proszkowej w kolorze wybranym z palety RAL, co zapewnia wysoką odporność na korozję i uszkodzenia, a także łatwe i szybkie czyszczenie.

Filtry
Kategorie

* Kolorystyka wyrobów zamieszczonych na zdjęciach i wizualizacjach umieszczonych w katalogu ma jedynie charakter poglądowy i może odbiegać od kolorystyki wyrobów oferowanych w rzeczywistości.

Ilość produktów: 69.

Sortowanie