Szafki do szatni

Szatnia jest pomieszczeniem obowiązkowym w każdej firmie, instytucji czy placówce, w której przebywają pracownicy tworzący personel. Dotychczasowe rozwiązania w postaci pomieszczeń z wieszakami i odpowiedzialnego za ich zamykanie pracownika nie zdają już egzaminu, ograniczając dostęp do własnych rzeczy osobistych i angażując osobę odpowiedzialną. Specjalne kompleksy szafek szatniowych modułowych to rozwiązanie o wiele bardziej praktyczne i nowoczesne.

Szafki do szatni szkolnych i pracowniczych

Szatnia pozwala nie tylko na przechowanie w niej zimowego okrycia czy przeciwdeszczowego płaszcza. W warunkach firm produkcyjnych często niezbędne jest też zapewnienie miejsca na codzienna odzież, zamienianą na strój roboczy. Na terenie zakładu, lub w bezpośrednim sąsiedztwie stanowiska pracy często nie wolno też posiadać przedmiotów osobistych, a damska torebka czy telefon komórkowy mogą być w takiej sytuacji sporym problemem. Metalowe modułowe szafki do szatni pozwalają nie tylko na swobodny dostęp do swoich rzeczy w każdym momencie, ale również nie ograniczają przechowywanych w nich rzeczy do zewnętrznego okrycia. Jest to z jednej strony większa swoboda pracownika, a z drugiej zabezpieczenie jego rzeczy osobistych przed zniszczeniem czy kradzieżą zwłaszcza w dużych firmach. Metalowe szafki szatniowe doskonale sprawdzają się również w szkołach, gdzie każdy uczeń może w nich przechowywać swoje ubrania i książki bez ciągłego angażowania szkolnej woźnej.

Filtry
Kategorie

* Kolorystyka wyrobów zamieszczonych na zdjęciach i wizualizacjach umieszczonych w katalogu ma jedynie charakter poglądowy i może odbiegać od kolorystyki wyrobów oferowanych w rzeczywistości.

Ilość produktów: 16.

Sortowanie