Szklana osłona przed koronawirusem – stelaż metalowy

CENA OD: 500 zł netto

Koronawirus: Ochrona, Bariera, Osłona Szklana, do biurek, lad, recepcji

Szklana Osłona do biurek na wymiar, ochrona przed Koronawirusem

Osłona szklana, szkło bezpieczne 6mm, profile metalowe chromowane, rury  25mm.
Cena za metr: 500zł netto, minimum 3 mb. Wycena indywidualna.

Szyba klejona bezpieczna o gr.6 mm , która w razie mocnego uderzenia popęka ale się nie rozbije przez co jest bezpieczna dla użytkowników . Konstrukcja montowana jest do blatu. Przerwa pomiędzy blatem a szybą do uzgodnienia w zakresie 50-200 mm

Przy większych realizacjach, cena do negocjacji.

Zamontowaliśmy już osłony  w 70 stanowiskach, obecnie realizujemy kolejne 100 barier.

*Pomiar i wycena gratis, przy realizowaniu zamówienia w naszej firmie*
*Pomiar i wycena na terenie Krakowa i w okolicy do 100km*

Epidemia koronawirusa sprawiła, że wiele obszarów życia i ludzkiej aktywności uległo zmianie. Wynika to przede wszystkim z licznych ograniczeń swobodnego przemieszczania się i kontaktu społecznego. Zadaniem ograniczeń sanitarnych jest między innymi ochrona pracowników w miejscach, które dla wspólnego dobra nie przestały funkcjonować. W tej sytuacji nasza firma proponuje montaż specjalnej konstrukcji minimalizującej ryzyko przeniesienia drobnoustrojów w firmach, w których pracownicy mają bezpośredni kontakt z klientami. Sklepy, kancelarie czy apteki powinny zadbać o wyższy poziom ochrony w okresie pandemii. Osłona w dużym stopniu ogranicza możliwość przenoszenia się COVID-19 podczas zakupów czy załatwiania niezbędnych spraw. Wytrzymała, solidna konstrukcja ze wzmocnioną szybą oznacza wyższy poziom bezpieczeństwa, wspomagający sposoby rekomendowane przez MZ i GIS, przynajmniej na okres obowiązywania przepisów o postępowaniu podczas pandemii.

Oferujemy Państwu mocną, transparentną osłonę do stanowiska sprzedaży czy punktu usługowego w wersji ze stelażem z rur metalowych. Szkło o grubości 6 mm mocujemy do nich obejmami z wykończeniem podobnym do chromowanych profili, które gwarantują prosty montaż i ponadprzeciętną trwałość całej konstrukcji. Główną część ochrony stanowi w nich grubsza szyba ze wzmocnionego, sześciomilimetrowego materiału, ze specjalną powłoką. Dzięki niej przy użytkowaniu osłony pojawia się dodatkowe zabezpieczenie – w przypadku uszkodzenia mechanicznego szkło się nie rozpryskuje, a jedynie pęka, podobnie jak szyba samochodowa.

Wszystkie elementy bariery przed koronawirusem są wykonywane na zamówienie, a więc ich rozmiar można dopasować do stanowiska w sklepie, biurze, przychodni, aptece czy innej instytucji. Jedynym warunkiem zamówienia jest minimalna długość od 3 metrów bieżących. Profile chromowane mocuje się jedynie do blatu, a konstrukcja umożliwia ustawianie dodatkowych osłon, np. z boku. Wielkość przerwy między blatem a szybą może wynieść od 50 do 200 mm. Nasze osłony przed koronawirusem nie utrudniają obserwacji – konstrukcja nie posiada martwych pól.

Qty:
Compare