Regał magazynowy metalowy (RMM 302)

CENA: DO UZGODNIENIA

Malowane proszkowo wybranym z palety RAL kolorem metalowe regały magazynowe RMM 302 o wymiarach 900 x 1000 x 500 (wys. x szer. x gł.) charakteryzuje się bardzo prostym i wyjątkowo szybkim montażem na tzw. wcisk. Regał odporny na uszkodzenia mechaniczne i wstrząsy dedykowany jest do przechowywania np. różnych towarów w magazynach, dokumentów papierowych w archiwach, części i narzędzi w warsztatach. Na jego konstrukcję składają się:

  • solidny stelaż wykonany z blachy stalowej (gr. 1,5 mm),
  • 3 półki przestawne co 30 mm (funkcja zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni w przypadku składowania towarów o różnych gabarytach) wykonane z blachy stalowej o grubości 0,8 mm.

Dla każdej półki przewidziane jest dopuszczalne obciążenie wynoszące 100 kg. Nogi metalowego regału magazynowego RMM 302 wyposażone są w stopki z tworzywa sztucznego, które chronią powierzchnię podłoża przed ewentualnymi uszkodzeniami np. podczas przeprowadzania reorganizacji ustawień regałów. W przypadku przechowywania towarów z chemiczną zawartością mają zastosowanie modele RMM 302 wykonane z blachy kwasoodpornej lub ocynkowanej (za dopłatą).

Compare

Informacje dodatkowe

Model

RMM 302

Waga (kg)

27

Wymiary wys. x szer. x gł. (mm)

900 x 1000 x 500

Grubość blachy

0,8 mm – 1,5 mm

Ilość półek

3