Regał magazynowy (RMM 301)

CENA: DO UZGODNIENIA

Odporne na uszkodzenia mechaniczne i wstrząsy metalowe regały magazynowe RMM 301 o wymiarach 1980 x 1000 x 500 (wys. x szer. x gł.) świetnie sprawdzą się w przechowywaniu między innymi różnorodnych towarów we wszelkich magazynach, narzędzi i części w warsztatach naprawczych, akt w formie papierowej w archiwach. Regał metalowy cechuje się niezwykle łatwym i szybkim montażem wykorzystującą metodę na wcisk. Model RMM 301 to przede wszystkim:

  • wyjątkowo wytrzymały stelaż wykonany z blachy stalowej o grubości 1,5 mm,
  • 6 półek (blacha stalowa gr. 0,8 mm) przestawnych co 30 mm umożliwiających efektywne wykorzystanie przestrzeni stosownie do magazynowanych przedmiotów o określonych gabarytach.

Każda półka w przypadku zamocowania regału do ściany lub odpowiedniego zespolenia z drugim dopuszcza maksymalne obciążenie sięgające nawet 200 kg. Nogi wyposażone w stopki z tworzywa sztucznego eliminują możliwość wystąpienia uszkodzeń powierzchni podłoża podczas przestawiania. Regał magazynowy metalowy RMM 301 malowany jest proszkowo wybranym z palety RAL kolorem. Oczekiwania w zakresie składowania towarów, których skład może oddziaływać na powłokę farby, wymagają zastosowania regałów wykonanych z blachy ocynkowanej lub kwasoodpornej (za dopłatą).

Compare

Informacje dodatkowe

Model

RMM 301

Waga (kg)

55

Wymiary wys. x szer. x gł. (mm)

1980 x 1000 x 500

Grubość blachy

0,8 mm – 1,5 mm

Ilość półek

6