Sejf metalowy ognioodporny FRS 30

CENA: DO UZGODNIENIA

Dedykowany do bezpiecznego przechowywania ważnych dokumentów i wartościowych rzeczy przed ogniem lub włamaniem dwupłaszczowy sejf metalowy ognioodporny FRS 30 klasy S2 o wymiarach:

  • zewnętrznych – 296 x 430 x 365 mm (wys. x szer. x gł.),
  • wewnętrznych – 193 x 326 x 236 mm (wys. x szer. x gł.)

malowany jest proszkowo standardowym kolorem RAL 7035 (jasny popiel). Produkt charakteryzuje się czterokierunkowym systemem ryglowania z zabezpieczeniem zamka przed rozwierceniem. Drzwi (gr. 95 mm) i obudowa (gr. 50 mm) sejfu wypełnione są ognioodpornym betonem (skład chroniony patentem). Wnętrze przed ogniem lub gorącem chroni specjalna blokada termiczna zabezpieczająca szczelinę pomiędzy drzwiami a obudową oraz umiejscowiona na krawędziach drzwi ognioodporna uszczelka, która pod wpływem temperatury puchnie i dodatkowo uszczelnia. Sejf metalowy ognioodporny FRS 30 cechuje się:

  • odpornością ogniową – kl. LFS 60P (ECB-S) EN 15569,
  • ochroną przed włamaniem – S2 wg PN-EN 14450.

Zgodnie z wymogami sejf FRS 30 zapewnia właściwe mocowanie do podłoża. Na standardowe wyposażenie składa się wysuwana tacka na banknoty i biżuterię oraz elektroniczny zamek. Za dopłatą produkt może funkcjonować z zamkiem szyfrowym i kluczowym.

Compare