Szafa aktowo-kartotekowa metalowa (SKB 1)

CENA: DO UZGODNIENIA

Wygodna w użytkowaniu i wyjątkowo funkcjonalna szafa aktowo-kartotekowa metalowa SKB 1 o wymiarach 1990 x 1000 x 435 mm (wys. x szer. x gł.) charakteryzuje się mocną i stabilną konstrukcją wykonaną z blachy stalowej (wieniec dolny z blachy ocynkowanej). Model SKB 1 składa się z części:

  • aktowej wyposażonej w 1 przestawną półkę co 25 mm ± 3 pozycje od środkowego położenia z maksymalnym obciążeniem 40 kg (możliwość dostosowania przestrzeni do wielkości segregatorów i innych przedmiotów biurowych) zamykaną dwuskrzydłowymi drzwiami z uchwytem i zamkiem ryglującym w dwóch punktach,
  • kartotekowej wyposażonej w 4 szuflady (na teczki zawieszkowe A4 poprzecznie zawieszone) zainstalowane na teleskopowych prowadnicach kulkowych (podwójny wysuw z zabezpieczeniem przed wypadaniem) o maksymalnym obciążeniu dla każdej 40 kg (funkcjonuje centralne ryglowanie szuflad oraz specjalny mechanizm zapobiegający ich jednoczesnemu otworzeniu się).

Konstrukcja szafy aktowo-kartotekowej metalowej SKB 1 malowana jest w technologii proszkowej (wysoka odporność na korozję i uderzenia mechaniczne – certyfikat PZH) standardowym kolorem RAL 7035 (jasny popiel). Inna kolorystyka do wyboru z dostępnej palety RAL.

Compare