Szafa aktowo-kartotekowa SKB 3

CENA: DO UZGODNIENIA

Wysokiej jakości szafa aktowo-kartotekowa metalowa SKB 3 o wymiarach 1990 x 1000 x 435 mm (wys. x szer. x gł.) charakteryzuje się wszechstronnością wykorzystania w biurach, kancelariach, urzędach i wielu innych miejscach, gdzie występuje konieczność właściwego zarządzania dokumentami. Konstrukcja wykonana z solidnej blachy stalowej (wieniec dolny z blachy ocynkowanej) malowana jest w technologii proszkowej (wysoka odporność na korozję i uderzenia mechaniczne – certyfikat PZH) standardowym kolorem RAL 7035 (jasny popiel). Wybór innego koloru umożliwia dostępna paleta RAL. Szafa aktowo-kartotekowa metalowa SKB 3 złożona jest z części:

  • aktowej wyposażonej w 2 przestawne półki co 25 mm ± 3 pozycje od środkowego położenia z maksymalnym obciążeniem 40 kg (możliwość dostosowania przestrzeni do wielkości segregatorów i innych przedmiotów biurowych) zamykaną dwuskrzydłowymi drzwiami z uchwytem i zamkiem ryglującym w dwóch punktach,
  • kartotekowej wyposażonej w 3 szuflady (jedna o wysokości 218 mm na akcesoria biurowe i dwie na teczki zawieszkowe A4 poprzecznie zawieszone) zainstalowane na teleskopowych prowadnicach kulkowych (podwójny wysuw z zabezpieczeniem przed wypadaniem) o maksymalnym obciążeniu dla każdej 40 kg (funkcjonuje centralne ryglowanie szuflad oraz specjalny mechanizm zapobiegający ich jednoczesnemu otworzeniu się).
Compare