Szafa metalowa aktowa SBM 201 M

CENA: DO UZGODNIENIA

Profesjonalna szafa aktowa metalowa SBM 201 M o wymiarach 1990 x 600 x 435 mm (wys. x szer. x gł.) zapewnia wygodne przechowywanie różnorodnych dokumentów w praktycznych segregatorach i teczkach zawieszkowych. Szafa świetnie sprawdza się w podmiotach gospodarczych i instytucjonalnych. Model SBM 201 M składa się z:

  • 4 przestawnych półek co 25 mm ± 3 pozycje od środkowego położenia z maksymalnym obciążeniem 60 kg, które zapewniają dostosowanie wewnętrznych przestrzeni do wielkości deponowanych rzeczy,
  • jednoskrzydłowych drzwi (schowane zawiasy) z uchwytem i zamkiem ryglującym w dwóch punktach (skuteczna ochrona przed dostępem osób nieuprawnionych).

Konstrukcja szafy aktowej metalowej SBM 201 M wykonana z blachy stalowej o grubości 0,7 mm malowana jest w technologii proszkowej kolorem RAL 7035 (jasny popiel – standard). Gwarantuje to wysoką odporność na korozję i uderzenia mechaniczne (certyfikat PZH). Wybór innego koloru umożliwia dostępna paleta RAL. Za dopłatą istnieje możliwość wyposażenia produktu w stopki poziomujące mocowane do wieńca dolnego (regulacja od wewnątrz).

Compare