Szafa metalowa aktowa SBM 201 PRIMO

Szafa metalowa aktowa SBM 201 PRIMO

Cena: do uzgodnienia

Wysoka, nowoczesna szafa aktowa metalowa SBM 201 PRIMO o wymiarach 1990 x 600 x 435 mm (wys. x szer. x gł.) cechuje się mocną i stabilną konstrukcją wykonaną z blachy stalowej o grubości 0,6 mm. Świetnie sprawdza się w przechowywaniu różnych dokumentów umieszczonych w wygodnych segregatorach i teczkach zawieszkowych. Wysokie walory użytkowe znajdują zastosowanie w biurach, urzędach i instytucjach. Szafa składa się z:

  • 4 przestawnych półek co 25 mm ± 3 pozycje od środkowego położenia z maksymalnym obciążeniem 60 kg, które zapewniają dostosowanie wewnętrznych przestrzeni do wielkości deponowanych rzeczy,
  • jednoskrzydłowych drzwi (schowane zawiasy) z uchwytem i zamkiem ryglującym w dwóch punktach (skuteczna ochrona przed dostępem osób nieuprawnionych).

Konstrukcja szafy aktowej metalowej SBM 201 PRIMO malowana jest proszkowo w kolorze RAL 7035 (jasny popiel – standard). Zapewnia to wysoką odporność na korozję i uderzenia mechaniczne (certyfikat PZH). Wybór innego koloru umożliwia dostępna paleta RAL. Za dopłatą istnieje możliwość wyposażenia produktu w stopki poziomujące mocowane do wieńca dolnego (regulacja z wnętrza szafy).

Nie znalazłeś produktu dla siebie?
Zapytaj o dedykowane rozwiązania
Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Szafa metalowa aktowa SBM 201 PRIMO”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *