Szafa metalowa aktowa SBM 202 M

CENA: DO UZGODNIENIA

Wytrzymała i praktyczna szafa aktowa metalowa SBM 202 M o wymiarach 1990 x 800 x 435 mm (wys. x szer. x gł.) cechuje się mocną konstrukcją wykonaną z blachy stalowej o grubości 0,7 mm malowanej w technologii proszkowej (wysoka odporność na korozję i uderzenia mechaniczne – certyfikat PZH) kolorem RAL 7035 (jasny popiel). Istnieje możliwość wyboru innego koloru z dostępnej palety RAL. Model SBM 202 M umożliwia funkcjonalne przechowywanie dokumentów (segregatory i teczki zawieszkowe) w biurach, urzędach i instytucjach. Szafa aktowa metalowa SBM 202 M dysponuje:

  • 4 przestawnymi półkami co 25 mm ± 3 pozycje od środkowego położenia z maksymalnym obciążeniem 60 kg, które zapewniają dostosowanie wewnętrznych przestrzeni do wielkości deponowanych rzeczy,
  • dwuskrzydłowymi drzwiami (schowane zawiasy) z uchwytem i zamkiem ryglującym w dwóch punktach (skuteczna ochrona przed dostępem osób nieuprawnionych).

Za dopłatą dostępna jest opcja wyposażenia produktu w stopki poziomujące mocowane do wieńca dolnego (regulacja od wewnątrz).

Compare