Szafa metalowa aktowa SBM 204 PRIMO

CENA: DO UZGODNIENIA

Wysokiej jakości funkcjonalna szafa aktowa metalowa SBM 204 PRIMO o wymiarach 1990 x 1000 x 435 mm (wys. x szer. x gł.) świetnie sprawdza się w firmach, urzędach, kancelariach i wielu innych podmiotach w zakresie przechowywania różnorodnych dokumentów w segregatorach. Konstrukcja modelu SBM 204 PRIMO wykonana jest z blachy stalowej o grubości 0,6 mm. Szafa malowana jest proszkowo (wysoka odporność na korozję i uderzenia mechaniczne – certyfikat PZH) w jasnopopielatym kolorze (RAL 7035). Dostępna paleta RAL umożliwia wybór innego koloru. Wyjątkowo funkcjonalne wyposażenie pozwala na efektywne wykorzystanie wewnętrznej przestrzeni. Szafa aktowa metalowa SBM 204 PRIMO zamykana drzwiami dwuskrzydłowymi (schowane zawiasy, uchwyt z zamkiem ryglującym w dwóch punktach) składa się z:

  • usytuowanego w górnej części schowka z przegrodą (zgrzewana konstrukcja) zamykanego dwuskrzydłowymi drzwiami z wykorzystaniem zamka cylindrycznego z ryglem jednopunktowym (możliwość przechowywania wartościowych rzeczy lub bardzo ważnych dokumentów),
  • komory wyposażonej w 3 przestawne półki co 25 mm ± 3 pozycje od środkowego położenia z maksymalnym obciążeniem 60 kg.

Praktyczna szafa aktowa metalowa SBM 204 PRIMO dostosowana jest również do przechowywania teczek zawieszkowych. Za dopłatą istnieje możliwość wyposażenia produktu w stopki poziomujące mocowane do wieńca dolnego (regulacja z wnętrza szafy).

Compare