Szafa metalowa aktowa SBM 215 M

Szafa metalowa aktowa SBM 215 M

Cena: do uzgodnienia

Przeznaczona do stosowania w biurach księgowych, urzędach, instytucjach i firmach szafa aktowa metalowa SBM 215 M o wymiarach 1990 x 1200 x 435 mm (wys. x szer. x gł.) gwarantuje poprzez wykonaną z mocnej blachy stalowej (grubość 0,7 mm) konstrukcję wytrzymałość na intensywne użytkowanie. Produkt wyposażony w dwuskrzydłowe drzwi ze schowanymi zawiasami i uchwytem z zamkiem ryglującym w dwóch punktach malowany jest w technologii proszkowej (wysoka odporność na korozję i uderzenia mechaniczne – certyfikat PZH) kolorem RAL 7035 (jasny popiel). Inny kolor realizowany jest po wyborze z dostępnej palety RAL. Szafa aktowa metalowa SBM 215 M zapewnia efektywne przechowywanie różnorodnych dokumentów zgrupowanych w segregatorach i teczkach zawieszkowych oraz ubrań pracowników biura. Na wyposażenie wnętrza składa się:

  • umiejscowiona w górnej części wnęka,
  • przedział ubraniowy z drążkiem na wieszaki – lewa komora,
  • przestrzeń z 3 przestawnymi półkami co 25 mm ± 3 pozycje od środkowego położenia z maksymalnym obciążeniem 60 kg – prawa komora.

Za dopłatą istnieje możliwość wyposażenia produktu w stopki poziomujące mocowane do wieńca dolnego (regulacja z wnętrza szafy).

Nie znalazłeś produktu dla siebie?
Zapytaj o dedykowane rozwiązania
Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Szafa metalowa aktowa SBM 215 M”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *