Szafa metalowa medyczna SML 114

CENA: DO UZGODNIENIA

Ukierunkowana na bezpieczne i wygodne przechowywanie medykamentów i akcesoriów medycznych szafa medyczna metalowa SML 114 o wymiarach 1800 x 800 x 435 mm (wys. x szer. x gł.) znakomicie sprawdza się w różnorodnych placówkach opieki zdrowotnej (szpitale, ośrodki rehabilitacyjne, gabinety lekarskie), a także aptekach, gdzie służy również jako witryna ekspozycyjna. Wykonana z blachy stalowej o grubości 0,8 mm konstrukcja jest odporna zarówno na intensywne użytkowanie, jak i na działanie różnorodnych czynników medycznych. Szafa medyczna metalowa SML 114 składa się z:

  • dolnej części wyposażonej w 1 szklaną przestawną co 25 mm półkę, drzwi dwuskrzydłowe pełne, zamek zabezpieczający ryglowany w 2 punktach,
  • górnej części wyposażonej w 2 szklane przestawne co 25 mm półki, drzwi dwuskrzydłowe z przeszkleniem hartowanym, uchwyt drzwiowy z zamkiem zabezpieczającym ryglującym w dwóch punktach.

Model SML 114 pokryty jest powłoką wykonaną w technologii proszkowej (najczęściej w kolorze białym RAL 9010) cechującą się wysoką odpornością na korozję i uszkodzenia oraz łatwym i szybkim czyszczeniem. Wybór innego koloru umożliwia dostępna paleta RAL. Opcjonalnie szafa medyczna metalowa może być doposażona w 4 kółka skrętne antystatyczne z niebrudzącego tworzywa, w tym dwa z blokadą hamulcową umożliwiające przemieszczenie szafy bez konieczności usuwania zawartości lub podstawę (zmiana wysokości o 140 mm), a także wykonana z blachy kwasoodpornej.

Compare