Szafa metalowa sportowa socjalna SUM 410

CENA: DO UZGODNIENIA

Niezwykle funkcjonalna szafa socjalna sportowa SUM 410 o wymiarach 1800 x 400 x 490 mm (wys. x szer. x gł.) dedykowana do zastosowań w szkołach, zwłaszcza o profilu sportowym, a także w obiektach profesjonalnych umożliwia wygodne i bezpieczne przechowywanie odzieży oraz sprzętu sportowego przez jedną osobę. Szafka o stabilnej i wytrzymałej konstrukcji metalowej (wieniec dolny z blachy ocynkowanej) zamykana jest drzwiami, z wydajną perforacją wentylacyjną, wyposażonymi w zamek ryglowany w jednym punkcie lub za dopłatą w trzech punktach. Opcjonalnie, również za dopłatą, możliwe jest zastosowanie jednopunktowego zamka kłódkowego. Drzwi od strony wewnętrznej wyposażone zostały w trzy haczyki na odzież oraz przegrodę na drobiazgi. Na przestrzeń wewnętrzną szafy socjalnej sportowej SUM 410 składa się:

  • usytuowany w dolnej części schowek na obuwie z wysuwaną ławeczką (siedzisko z listew drewnianych lakierowanych bezbarwnie),
  • przedział ubraniowy z drążkiem oraz usytuowanym nad nim od lewej strony schowkiem zamykanym odrębnie zamkiem jednopunktowym (przechowywanie cennych dla użytkownika przedmiotów),
  • umiejscowiona na stałe, w górnej części (prawa strona), pionowa półka podzielona na 3 wnęki do wykorzystania zgodnie z potrzebami.

Model SUM 410 szafy socjalnej sportowej malowany jest zazwyczaj w kolorze RAL 7035 (jasny popiel) lub innym wybranym z dostępnej palety. Kompozycja dwóch lub więcej kolorów możliwa jest za dopłatą.

Compare