Szafa do przechowywania i sortowania dokumentów metalowa SBMK 1

CENA: DO UZGODNIENIA

Wysokiej jakości szafa metalowa SBMK 1 (do przechowywania i sortowania dokumentów) o wymiarach 1990 x 1000 x 435 mm (wys. x szer. x gł.) znajduje zastosowanie w biurach, urzędach i instytucjach spełniając potrzeby w zakresie utrzymania porządku poprzez odpowiednią segregację dokumentów i poczty. Wykonana w całości z mocnej blachy stalowej konstrukcja malowana jest w technologii proszkowej (wysoka odporność na korozję i uderzenia mechaniczne – certyfikat PZH) standardowym kolorem RAL 7035 (jasny popiel). Wybór innego koloru umożliwia dostępna paleta RAL. Szafa metalowa SBMK 1 składa się z:

  • dolnej szafki wyposażonej w 1 przestawną półkę co 25 mm ± 3 pozycje od środkowego położenia z maksymalnym obciążeniem 40 kg (możliwość dostosowania przestrzeni do wielkości segregatorów i innych przedmiotów biurowych) zamykaną dwuskrzydłowymi drzwiami z uchwytem i zamkiem ryglującym jednopunktowym,
  • wysuwanego na prowadnicach kulkowych pulpitu do sortowania dokumentów i poczty,
  • trzech przedziałów z półkami (po cztery) przestawnymi co 25 mm ± 3 pozycje od środkowego położenia z maksymalnym obciążeniem 40 kg.
Compare