Szafa ubraniowa SUL 42 W „L” – RAL 7035

Szafa ubraniowa SUL 42 W „L” – RAL 7035

Cena: do uzgodnienia

Malowana w technologii proszkowej (trwała powłoka odporna na korozję i uderzenia mechaniczne – certyfikat PZH) standardowym jasnopopielatym kolorem (RAL 7035) szafa ubraniowa SUL 42 W doskonale sprawdza się w przechowywaniu rzeczy pracowników przedsiębiorstw oraz osób korzystających z basenów, klubów fitness, siłowni, a także różnorodnych obiektów sportowych. Wyposażony w cztery przedziały model (komory w kształcie „L”) dostępny jest w wymiarach 1800 x 800 x 500 mm (wys. x szer. x gł.). Metalowa szafa wykonana z blachy stalowej (gr. 5 mm) spełnia oczekiwania w zakresie bezpiecznego użytkowania (zgodność z normami UE). Produkt wyposażony jest w:

  • drążki ubraniowe z 2 haczykami,
  • 4 drzwi wykonane z blachy stalowej (gr. 0,6 mm) o podwójnym wzmocnieniu, z zamkami cylindrycznymi ryglującymi w jednym punkcie oraz perforacjami wentylacyjnymi (zastrzeżone znakiem przemysłowym),
  • wizytowniki samoprzylepne z plastiku.

Za dopłatą szafa ubraniowa SUL 42 W RAL 7035 może być doposażona w podstawę bądź regulowane w zakresie 10 mm nóżki z blachy ocynkowanej oraz daszek ochronny.

Nie znalazłeś produktu dla siebie?
Zapytaj o dedykowane rozwiązania
Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Szafa ubraniowa SUL 42 W „L” – RAL 7035”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *