Meble BHP: Szafy i szafki na ubrania

Różnego rodzaju instytucje i firmy na co dzień wykorzystują szafy BHP np. na pracownicze ubrania robocze. Producent tego typu mebli bhp to znana firma, która współpracuje z nami od wielu lat. Sprzedajemy jego produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Bezpieczeństwo i higiena pracy to jeden z podstawowych czynników, jaki wymaga spełnienia w każdej instytucji i zakładzie pracy. Jednym z jego elementów jest zapewnienie odpowiedniego wyposażenia dla pracowników.

Szafy BHP, to zarówno metalowe meble BHP ubraniowe, jak i gospodarcze, umożliwiające przechowywanie podstawowych narzędzi czy akcesoriów do sprzątania. Mając szeroki wybór szafek BHP możemy zaoferować różne rozwiązania zarówno w zakresie szafek standardowych, jak o nietypowych wymiarach.

Szafy metalowe BHP ubraniowe

Produkowane szafy ubraniowe BHP mają metalową konstrukcję zgrzewaną, wykonaną z blachy czarnej. Każda szafa BHP na ubranie pracownicze malowana jest farbami proszkowymi. Wyposażona w półkę, drążek, wieszaki boczne, lusterko. Zamykana zamkiem krzywkowym w systemie MASTER KEY z kompletem 2 kluczy. Całość osadzona na cokole.

W asortymencie szafek ubraniowych BHP posiadamy również szafy wyposażone w dodatkową przegrodę na odzież czystą i brudną.

Na życzenie klienta wykonujemy dodatkowe otwory wentylacyjne w drzwiach mebli.

Filtry
Kategorie

* Kolorystyka wyrobów zamieszczonych na zdjęciach i wizualizacjach umieszczonych w katalogu ma jedynie charakter poglądowy i może odbiegać od kolorystyki wyrobów oferowanych w rzeczywistości.

Ilość produktów: 25.

Sortowanie