Szklana osłona przed koronawirusem – stelaż z płyty meblowej

CENA OD: 400 zł netto

Koronawirus: Ochrona, Bariera, Osłona Szklana, do biurek, lad, recepcji, płyta

Szklana Osłona do biurek na wymiar, ochrona przed Koronawirusem

Osłona szklana, szkło bezpieczne 6mm, płyta 25 mm, płyta w kolorach popiel lub biały (inne kolory płyty po potwierdzeniu telefonicznym).
Cena za metr 400 zł netto, minimum 3 mb. Wycena indywidualna.

Konstrukcja wykonana jest  z płyty meblowej o gr.25 mm , oklejone obrzeżem PCV o gr.2 mm. Płyta meblowa jest frezowana pod szybę bezpieczną, klejoną o gr.6 mm , która w razie mocnego uderzenia popęka ale się nie rozbije przez co jest bezpieczna dla użytkowników . Konstrukcja montowana jest do blatu. Przerwa pomiędzy blatem a szybą do uzgodnienia w zakresie 50-200 mm.

Przy większych realizacjach, cena do negocjacji.

Zamontowaliśmy już osłony  w 70 stanowiskach, obecnie realizujemy kolejne 100 barier.

*Pomiar i wycena gratis, przy realizowaniu zamówienia w naszej firmie*
*Pomiar i wycena na terenie Krakowa i w okolicy do 100km*

Nasza konstrukcja jest odpowiedzią na społeczną izolację w związku z epidemią koronawirusa. Jej podstawowym zadaniem jest ochrona zarówno sprzedawców czy urzędników, jak i klientów oraz interesantów w miejscach, które muszą funkcjonować mimo obostrzeń ogłoszonych przez władze. Osłona znacznie minimalizuje ryzyko przedostania się patogenu po obu stronach lady, stanowiska czy biurka. Dzięki swojej trwałej i szczelnej budowie zapewni wysoki poziom ochrony przez cały czas obowiązywania ograniczeń i przepisów ochronnych związanych z pandemią COVID-19.

Prosta budowa naszej bariery przed koronawirusem ułatwia szybki montaż w sklepach i instytucjach w całym kraju. Nie zmienia to faktu, że proponujemy Państwu estetyczną i wytrzymałą osłonę na ladę lub biurko do Waszej placówki, niezależnie, czy odbywają się w niej zakupy, podpisywanie dokumentów czy nadawanie przesyłek. W wersji ze stelażem z płyty meblowej standardowo stosujemy białe lub popielate wykończenie, choć można zapytać o inny kolor podczas kontaktu telefonicznego. Solidne listwy o grubości 25 mm frezujemy specjalnie pod szkło o grubości 6 mm o wzmocnionej konstrukcji, zabezpieczone na wypadek mechanicznego uszkodzenia, które po uderzeniu popęka, ale się nie rozpryśnie.

Osłona przed koronawirusem to eleganckie i trwałe uzupełnienie stanowiska pracy, montowane na wymiar w sposób niewymagający żadnych innych przeróbek. Minimalna wielkość zamawianej osłony to 3 metry bieżące. Stelaż montowany do blatu pozwala na zamontowanie dodatkowych osłon bocznych. Na życzenie można ustalić wysokość prześwitu w zakresie od 5 do 20 centymetrów. Nasze bariery przeciw rozprzestrzenianiu się COVID-19 poza trwałością i estetycznym wyglądem cechuje również stuprocentowa transparentność – do minimum ograniczyliśmy martwe pola, dzięki czemu pracownik za ladą nie straci z oczu tego, co dzieje się wewnątrz placówki. Zaletą nieskomplikowanej konstrukcji jest również szybka produkcja, dzięki czemu możemy na bieżąco realizować nawet duże zamówienia.

Qty:
Compare