Stoliki medyczne: zabiegowe, szpitalne

Szpitale i placówki ochrony zdrowia to miejsca, które wymagają szczególnej dbałości o sprzęt, jego niezawodność i jego sterylizację. Nasze metalowe stoliki zabiegowe wykonane są z wysokiej klasy blach stalowych malowanych proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. Każdy chirurgiczny stolik ze stali nierdzewnej jest odporny na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Opcjonalnie możemy zaoferować użycie blachy kwasoodpornej do ich konstrukcji. Nasze rozwiązania medyczne są doceniane przez lekarzy i chirurgów z całej Polski.

Metalowe stoliki zabiegowe ze stali nierdzewnej

Sprawne instrumentowanie oraz transport narzędzi, medykamentów i aparatury na blok operacyjny wymaga ergonomicznych, wygodnych w użyciu stolików chirurgicznych. Każdy produkowany przez nas stolik posiada specjalnie wyprofilowany blat, który likwiduje prawdopodobieństwo wylania się przewożonych substancji medycznych, a także gwarantuje bezpieczne dostarczenie narzędzi. Wyposażenie w cztery kółka skrętne pozwala na łatwe manewrowanie bez użycia dużej siły. Specjalne hamulce zabezpieczają mobilne meble przed przypadkowym przesunięciem po umieszczeniu w docelowym miejscu. Dodatkowo kółka są wykonane z antystatycznych i niepodatnych na brudzenie się materiałów.

Filtry
Kategorie

* Kolorystyka wyrobów zamieszczonych na zdjęciach i wizualizacjach umieszczonych w katalogu ma jedynie charakter poglądowy i może odbiegać od kolorystyki wyrobów oferowanych w rzeczywistości.

Ilość produktów: 7.

Sortowanie