Szafy i sejfy na broń

Przechowywanie pistoletów oraz strzelb wymaga szczególnej ostrożności ze względu na specyfikę działania tych przedmiotów. Egzemplarze kolekcjonerskie dodatkowo potrzebują rozwiązań zapewniających odpowiednie warunki środowiskowe i zapobiegających uszkodzeniom i zarysowaniom.

Oferowane przez nas szafy i sejfy na broń to produkty spełniające najwyższe normy, a także wymagania Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 26 sierpnia 2014 r. w sprawie przechowywania, noszenia oraz ewidencjonowania broni i amunicji.

Odporne na sforsowanie szafy do przechowywania broni

Wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i odporność na sforsowanie gwarantuje wzmocniony korpus wykonany z solidnych blach ze stali nierdzewnej. Dodatkowe malowanie proszkowe sprawia, że nasze szafki na broń są niepodatne na korozję i wilgoć. Istnieje możliwość zamówienia produktu w innej barwie z palety RAL (standardowo jest to kolor jasnopopielaty nr 7035) – za dodatkową opłatą. Objęty jest nią każdy sejf, szafa czy szafka.

Wyjątkowa jakość naszych sejfów została doceniona przez wielu indywidualnych kolekcjonerów i odbiorców profesjonalnych. Dostarczamy je do wielu szkół policyjnych i komisariatów.

Filtry
Kategorie

* Kolorystyka wyrobów zamieszczonych na zdjęciach i wizualizacjach umieszczonych w katalogu ma jedynie charakter poglądowy i może odbiegać od kolorystyki wyrobów oferowanych w rzeczywistości.

Ilość produktów: 17.

Sortowanie