Meble warsztatowe

Wyposażenie miejsca pracy ma ogromne znaczenie dla jej jakości oraz wydajności pracownika, dlatego tak ważne są na każdym stanowisku odpowiednie akcesoria i sprzęty. Szafki, szafy, regały i stojaki pozwalają na selekcjonowanie materiałów, narzędzi oraz innych detali niezbędnych na konkretnym stanowisku. Przyczyniają się one również pod wyższego poziomu bezpieczeństwa w zakładzie.

Porządek i organizacja pracy

Hala produkcyjna czy warsztat usługowy to miejsca, w których każdego dnia wykorzystuje się dziesiątki narzędzi, drobnych akcesoriów metalowych czy z tworzyw sztucznych, smarów, olejów, materiałów sypkich czy części zamiennych. Trudno wyobrazić sobie efektywną i bezpieczną pracę wśród tych detali porozrzucanych w wielu różnych miejscach. Ryzyko potknięcia się o młotek czy poślizgnięcia na rozlanym oleju to wysoki poziom zagrożenia dla pracownika. Z kolei ciągłe poszukiwanie klucza lub odpowiednich wkrętów wpływa na czas i jakość pracy. Meble warsztatowe to doskonałe rozwiązanie wszystkich problemów produkcyjnych. Odpowiednio dobrane konstrukcje z metalu to zarówno praktyczne biurka z nadstawkami przeznaczonymi do wieszania narzędzi, jak i szafy, komody z szeregiem szuflad, szafki różnej wielkości doskonale sprawdzające się przy segregacji akcesoriów. Trwały materiał, odporny na smary i uszkodzenia mechaniczne, nawet w trudnych warunkach zapewnia długą żywotność i estetyczny wygląd.

Filtry
Kategorie

* Kolorystyka wyrobów zamieszczonych na zdjęciach i wizualizacjach umieszczonych w katalogu ma jedynie charakter poglądowy i może odbiegać od kolorystyki wyrobów oferowanych w rzeczywistości.