Szafa do przechowywania rysunków metalowa SRM 100

Szafy kartotekowe A4, A5, A6 metalowe

W naszej stale powiększającej się ofercie mebli metalowych znajdują się również szafy kartotekowe. Można je wykorzystać w szkołach, szpitalach, biurach oraz innych instytucjach. Ponadto każda oferowana przez nas szafa kartotekowa metalowa może pełnić funkcję szaf szkolnych lub regałów archiwalnych. Jest to więc produkt, który dzięki swojej uniwersalności, sprawdzi się w wielu instytucjach, organizacjach czy firmach. To idealny sposób na to, aby zachować zawsze należyty porządek w dokumentach. Można w nich przechowywać np. kartoteki pacjentów, karty ewidencyjne, karty adresowe, karty dowodowe, akta osobowe oraz wiele innych dokumentów.

Oferowane przez nas szafy kartotekowe i szafy na akta służą do przechowywania dokumentów. Segregowane są one w pozycji zarówno wiszącej, jak i stojącej. Standardowa szafa kartotekowa, znajdująca się u nas w sprzedaży, składa się z dowolnej ilości szuflad, osadzonych na prowadnicach rolkowych i mających pełną możliwość wysuwu. Metalowa szafa zamykana jest na zamek centralny.

Wyświetlanie 1–12 z 47 wyników

W naszym asortymencie znajdują się różne szafy kartotekowe. Producent, z którym współpracujemy w tym zakresie zaproponować może produkty o następujących wymiarach:

 • szafa kartotekowa 4-szufladowa (2x A5) – 1230x450x600 mm,
 • szafa kartotekowa 4-szufladowa (A4) – 1290x430x600 mm,
 • szafa kartotekowa 6-szufladowa (2x A5) – 1780x450x600 mm,
 • szafa kartotekowa 6-szufladowa (A4) – 1870x430x600 mm.

Szafka kartotekowa

Ilość szuflad oraz wymiary całej szafy dostosowujemy do indywidualnych życzeń naszych klientów.

Szafy kartotekowe A4, A5, A6

Jako dystrybutor szaf kartotekowych z metalu gwarantujemy estetyczne i bardzo wytrzymałe produkty. Korpusy mają wykonane z blachy czarnej o grubości 1,0mm, a wieniec dolny z blachy ocynkowanej, szuflady natomiast z lachy 0,8mm. Wszystkie szafy kartotekowe malowane są farbami proszkowymi. Szuflady umieszczone są na prowadnicach kulkowych o pełnym wysuwie, zabezpieczone przed wypadnięciem. Szafy zamyka się centralnym zamkiem, blokującym wszystkie szuflady jednocześnie. Maksymalnie obciążenie szuflady wynosi 50 kg. Każda metalowa szafa kartotekowa jest solidnie wykonana, co stanowi gwarancję długoletniego użytkowania.

Nasze szafy przystosowane do kartotek A4, A5, A6. Szafa kartotekowa pochodzącą z naszej oferty pomieścić może również wiele innych dokumentów, takich jak:

 • teczki zawieszkowe Din A3,
 • kwestionariusze paszportowe,
 • książeczki rejestru usług medycznych,
 • karty alfabetyczne i osobowe,
 • karty ewidencyjne, adresowe, dowodowe,
 • karty wzorów podpisów,
 • koperty B5.

Szafy kartotekowe – postaw na wielofunkcyjność i jakość!

Top
X