Szafy narzędziowe warsztatowe metalowe

Narzędzia stanowią nieodłączny element pracy każdego stanowiska produkcyjnego czy warsztatowego. Wiele z nich to narzędzia o dużej wartości, niezwykle cenne z punktu widzenia wykonywanych zadań, a także wykorzystywane bardzo często. Dostęp do nich powinien być łatwy bez konieczności poszukiwania przy każdym kolejnym zadaniu. Im więcej narzędzi tym większy problem z ich organizacją. Z pomocą przychodzą metalowe szafki na narzędzia niezbędne w każdym warsztacie.

Szafy narzędziowe do optymalnej organizacji pracy w warsztacie

Meble metalowe wykonane specjalnie z myślą o przechowywaniu narzędzi są odpowiednio zaprojektowane pod tym kątem. Wyposażone w szuflady lub półki pozwalają na wygodne umieszczenie w nich zarówno dużego klucza francuskiego, grzechotki czy kompletu bitów, jak i drobnych zacisków, szczypiec i innych detali. Szafka narzędziowa jest nie tylko meblem trwałym, odpornym na mechaniczne uszkodzenia, wycieranie powierzchni, wilgoć czy środki chemiczne, ale też dzięki odpowiedniej organizacji wnętrza bezpieczna i ergonomiczna. Zarówno modele z szufladami, jak i duże szafy narzędziowe wyposażone w półki posiadają odpowiednie zabezpieczenia, dzięki którym narzędzia nie wypadają stanowiąc zagrożenie dla pracownika warsztatu. Dodatkowo metalowa szafa czy szafka narzędziowa może być wyposażona w system kółek, dzięki któremu jej przemieszczanie bywa bezproblemowe nawet przy dużym obciążeniu. Dostępne modele o różnorodnych parametrach i układzie wnętrza pozwalają na dobór do każdych konkretnych warunków stanowiska pracy.

Filtry
Kategorie

* Kolorystyka wyrobów zamieszczonych na zdjęciach i wizualizacjach umieszczonych w katalogu ma jedynie charakter poglądowy i może odbiegać od kolorystyki wyrobów oferowanych w rzeczywistości.