Stojak na maseczki, rękawiczki i płyn + śmietnik

Ochrona przed koronawirusem

Pandemia COVID-19 zaskoczyła wszystkich i przyniosła wiele zmian w naszym otoczeniu. Okazało się, że trzeba zrezygnować z wielu ulubionych zajęć, a nawet dotychczasowego trybu życia. Najprostsze rzeczy stają się coraz bardziej skomplikowane, a wiele przyjaznych do tej pory miejsc może okazać się dla odwiedzających obszarem potencjalnego zagrożenia. Dlatego chcemy wesprzeć tych przedsiębiorców i pracowników instytucji, którzy wciąż świadczą ważne dla wszystkich usługi. Nasza inicjatywa na czas epidemii wspomaga zwiększenie bezpieczeństwa pracowników i klientów w zgodzie ze specjalnymi przepisami, które wprowadzono obecnie dla ochrony zdrowia i życia całego społeczeństwa.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Na czas społecznej kwarantanny należy maksymalnie zadbać o ochronę nie tylko najbliższych, ale tak naprawdę wszystkich ludzi tworzących lokalne społeczności. Ograniczenie kontaktów do minimum to warunek podstawowy, by zmniejszyć prawdopodobieństwo przeniesienia się wirusa pomiędzy ludźmi. Bariera, przy której koronawirus znacznie spowolni swoje oddziaływanie, to nie tylko używanie maseczek i rękawiczek, częsta dezynfekcja rąk, produktów i części garderoby. Nasza firma wyszła naprzeciw wyzwaniu – skutecznej izolacji osób, które codziennie są narażone podczas licznych kontaktów: sprzedawców, urzędników, wykonawców niezbędnych usług. Zaprojektowaliśmy i codziennie instalujemy w wielu miejscach trwałe, szklane osłony na ladę.

Bariera ochronna przed koronawirusem i nie tylko!

Akcja #zostanwdomu to skuteczny sposób na ograniczenie zasięgu występowania patogenu, ale nie wszyscy mogą przeczekać ten okres w domowym zaciszu. Kto może, działa zdalnie, jednak w wielu sklepach i instytucjach praca musi toczyć się normalnie. Ograniczenia co do liczby osób mogących przebywać jednocześnie w pomieszczeniach to jedna z lepszych metod ochrony. Jednak ważne jest również urządzenie przestrzeni wspólnej na nowo, dla zwiększonego poczucia bezpieczeństwa i realnego ograniczenia ryzyka zakażenia koronawirusem. Proponujemy trwałe i solidne szklane osłony na biurko lub ladę, które można zamówić na wymiar i zamontować na dowolnym stanowisku pracy. Zamiast tymczasowych rozwiązań warto zainstalować trwałą konstrukcję, która oddzieli sprzedawców od klientów czy urzędników od interesantów, zmniejszając możliwości rozprzestrzeniania się COVID-19. Pandemia, którą przyniósł koronawirus, sprawia, że ochrona jest niezbędna nawet przy zachowaniu zwiększonego dystansu. Oprócz właściwości izolacyjnych transparentna forma osłony pozwoli na swobodną komunikację z osobą po drugiej stronie, a grubość 6 mm zabezpieczy również przed przypadkowym uszkodzeniem.

Co dają osłony ochronne na koronawirus?

Proponujemy wykonanie na wymiar i montaż dopasowanej do stanowiska pracy szyby ochronnej, która zwiększy bezpieczeństwo właścicieli i pracowników sklepów oraz tych instytucji, które wciąż pracują w bezpośrednim kontakcie z klientami bądź interesantami. Warto zamówić i zamontować barierę naszej konstrukcji także w ich interesie. To również osłona przed koronawirusem dla wszystkich, którzy mogliby się zarazić podczas łańcuszka kolejnych spotkań. Duża tafla grubego i solidnego szkła okiennego, trwale przymocowana do stelaża z metalu (ewentualnie z płyty meblowej dostępnej w kilku kolorach), jest prostym i skutecznym środkiem izolacji. Jej zamontowanie zmniejsza prawdopodobieństwo przenoszenia wirusa, które specjaliści wiążą z konkretnymi okolicznościami. Należą do nich przede wszystkim droga kropelkowa oraz dotykanie przedmiotów lub miejsc, na których osiadł wirus, i przenoszenie go do okolic ust, nosa i oczu. Nasza bariera separująca koronawirus od możliwości niekontrolowanego rozprzestrzeniania się pozwoli znacznie podnieść poziom bezpieczeństwa, aczkolwiek nie wolno zapominać o podstawowych środkach ochrony, takich jak maseczki i jednorazowe rękawiczki.

Dlaczego powinieneś zamontować płytę ochronną na ladzie?

Większość prognoz dotyczących rozwoju epidemii sugeruje czas liczony w miesiącach, podczas których wciąż będzie się szerzył koronawirus, dlatego ochrona przed nim nie może mieć tymczasowego ani prowizorycznego charakteru. Nasze szklane osłony na ladę to prosty sposób na jej zapewnienie, ponieważ nie wymagają one demontażu mebli sklepowych ani skomplikowanych prac podczas montowania. Podobnie będzie w przypadku stanowiska i osłony na biurko. Do zamówienia naszej konstrukcji wystarczy podanie wymiarów stanowiska i określenie wysokości prześwitu między ladą a szybą. Każdą osłonę dopasowujemy do potrzeb klienta i specyfiki jego działalności. Ochrona ludzi to w tej chwili najważniejsza sprawa – dołącz do grona tych, którzy pomagają w jej rozszerzaniu.

Top
X