Szafki przegródkowe

Wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba bezpiecznego przechowywania drobnych przedmiotów, sprawdzą się nasze szafki przegródkowe. Są wykonane z wysokiej jakości blachy stalowej, zapewniają więc bardzo dobry poziom bezpieczeństwa. Dzięki dodatkowemu malowaniu proszkowemu cechuje je podwyższona odporność na korozję i uderzenia mechaniczne, czego potwierdzeniem jest certyfikat wystawiony przez PZH. Każda szafka z przegródkami jest standardowo malowana na kolor 7035 z palety RAL, jednakże istnieje możliwość użycia innej barwy za dodatkową opłatą i wcześniejszym uzgodnieniem.

Funkcjonalne szafki przegródkowe ze skrytkami

W naszej ofercie znajdziesz bardzo praktyczne szafki przegródkowe z oddzielonymi od siebie skrytkami. Każda z nich jest zamykana na osobny klucz patentowy, co jest gwarancją wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Takie rozwiązania sprawdzą się wszędzie, gdzie istnieje konieczność przechowywania wartościowych przedmiotów i ważnych dokumentów.

Filtry
Kategorie

* Kolorystyka wyrobów zamieszczonych na zdjęciach i wizualizacjach umieszczonych w katalogu ma jedynie charakter poglądowy i może odbiegać od kolorystyki wyrobów oferowanych w rzeczywistości.

Ilość produktów: 5.

Sortowanie