Regały metalowe

Przechowywanie dużej ilości produktów w magazynach, na zapleczu sklepów czy w placówkach specjalizujących się w handlu hurtowym wymaga odpowiedniego wyposażenia. Najlepiej sprawdzają się w takich warunkach regały, które nie tylko są trwalsze od drewnianych, ale też znacznie praktyczniejsze. Dzięki dużemu zróżnicowaniu kształtów można je też dopasować do asortymentu.

Ekspozycja i przechowywanie produktów

Tradycyjne metalowe konstrukcje przeznaczone do przechowywania i ekspozycji produktów mogą mieć wiele różnych form. Zazwyczaj proste stelaże wyposażone w szereg półek cechują się też określoną specjalizacją. Przykładem są modele sklepowe przeznaczone do ekspozycji płaskich arkuszy kartonu czy innych materiałów. Wyposażone w pochyłe półki o dużej powierzchni, wykończone specjalnym ogranicznikiem, gwarantują ekonomiczne wykorzystanie miejsca oraz wygodę przeglądania i wyjmowania asortymentu. Regały sklepowe przeznaczone do sklepów z artykułami żelaznymi, materiałami do majsterkowania, narzędziami itp. wymagają wysokiej trwałości przy jednoczesnym zachowaniu wymaganej przez klienta estetyki. Półkowe konstrukcje sklepowe to doskonałe rozwiązanie pozwalające na estetyczną i komfortową ekspozycję asortymentu dzięki dopasowaniu do niego kształtu modelu. Poza warunkami handlowymi takie meble doskonale zdają też egzamin, jako meble przemysłowe w magazynach narzędzi, warsztatach naprawczych czy składach.

Filtry
Kategorie

* Kolorystyka wyrobów zamieszczonych na zdjęciach i wizualizacjach umieszczonych w katalogu ma jedynie charakter poglądowy i może odbiegać od kolorystyki wyrobów oferowanych w rzeczywistości.