Czym kierować się przy zakupie szafek pracowniczych?

Obowiązkiem każdego pracodawcy jest zapewnienie swoim pracownikom odzieży roboczej (lub ochronnej w zależności od stanowiska), a także stworzenie zaplecza socjalnego, w tym udostępnienie mebli, w których zatrudnieni będą mogli przechowywać swoje prywatne rzeczy. Bardzo ważne są szafki. Jakie modele wybrać i czym kierować się przy zakupach? Sprawdź!

Jak wybrać sejf do domu?

Chyba każdy marzy o tym, by mieć pewne kosztowności. Mało kto jednak myśli, jak je bezpiecznie przechowywać. To duży błąd. Niechronienie swojego majątku ułatwia zadanie złodziejom. Dlatego warto zadbać o to, by stworzyć w swoim domu czy firmie jak najwięcej barier, które ograniczą, a może nawet uniemożliwią kradzież. Jednym z takich rozwiązań jest sejf. Musi on być jednak dobry. Kiedy warto w niego zainwestować i jak go wybrać? Sprawdź nasze porady!

Na co zwrócić uwagę przy zakupie wieszaków do szatni?

W budynkach, w których pojawia się duża liczba osób, konieczne jest stworzenie strefy, gdzie będzie można przechowywać ubrania. Dotyczy to m.in. kin, teatrów, szpitali, szkół, urzędów, basenów, obiektów sportowych i wielu innych miejsc, gdzie powinna znaleźć się szatnia. W niej z kolei trzeba zamontować wieszaki. Jak je wybrać, by na długo zapewniły funkcjonalność i żeby kurtki z nich nie spadały? Sprawdź, na co zwrócić uwagę przy ich zakupie.

Jakie zalety mają meble metalowe?

Najczęściej kojarzą się one z pomieszczeniami użytkowymi w firmach, w zakładach przemysłowych, magazynach, szkołach, szatniach itp. I rzeczywiście jest to ich powszechne zastosowanie, bo meble metalowe świetnie sprawdzają się w miejscach, w których pojawia się wiele osób, gdzie nierzadko panują trudne warunki (wilgoć itp.), a regały narażone są np. na częste uderzenia itd. Zdecydowanie warto zakupić do zakładu pracy właśnie takie modele, zamiast tradycyjnych drewnianych. Zobacz, co zyskasz, kiedy postawisz na metalowe elementy wyposażenia wnętrz.

Jak powiesić szafki na hakach?

Urządzanie pomieszczeń to bardzo ważny proces, bo od niego zależy, czy przebywanie i korzystanie z poszczególnych wnętrz będzie komfortowe i bezpieczne. Szczególnie istotne jest wieszanie szafek na hakach. Montaż musi być wykonany naprawdę dobrze, by zapewnić solidne, stabilne umieszczenie mebli. Zawsze musisz mieć pewność, że łącznik wytrzyma. Sprawdź, na co zwrócić uwagę podczas pracy.

Co powinna zawierać apteczka firmowa?

Zastanawiasz się, co powinno się znaleźć w apteczne firmowej? Chcesz się dowiedzieć, jakiego rodzaju medykamenty lub środki ratunkowe warto w niej umieścić, a czego nie powinno tam być? Czy przepisy BHP albo kodeksu pracy precyzują te kwestie? Jeśli pragniesz poznać odpowiedzi na te pytania, zapraszamy do lektury!

Szafy aktowe – idealne rozwiązanie do firmowego archiwum

Chcesz wiedzieć, jak wybrać odpowiednie szafy do archiwum firmowego? Zastanawiasz się, na które elementy należy zwrócić uwagę podczas ich zakupu? Jeżeli zmagasz się z tego rodzaju pytaniami, przeczytaj już teraz nasz krótki poradnik! Jesteśmy przekonani, że zawarte w nim wskazówki okażą się dla Ciebie przydatne i pomogą Ci podjąć trafną decyzję!

Łóżka dla hoteli pracowniczych – porównanie modeli

Łóżko powinno być dobrze dopasowane i wygodne, by umożliwiało zdrowy, spokojny sen. Ta powszechna zasada dotyczy zarówno domowych sypialni, jak i tymczasowych miejsc noclegowych, takich jak hotele pracownicze. Jeśli zastanawiasz się, od czego rozpocząć wyposażanie tego rodzaju pomieszczeń, polecamy zadbać właśnie o solidne, komfortowe łóżka. Które z nich warto wziąć pod uwagę? Specjalnie dla Ciebie porównujemy topowe modele łóżek Budo-Ex do hoteli pracowniczych! Zobacz!