Metalowa szafa socjalna ubraniowa SUL 33 W „L”

Szafy i szafki metalowe

Nasza firma od lat proponuje klientom wysokiej jakości szafy metalowe, w tym szafy BHP ubraniowe. Producent, który wykonuje dla nas meble, przez ten czas zdążył zdobyć zaufanie wielu klientów z różnych branż. Zamawiane u niego szafki metalowe, to bardzo funkcjonalne meble, które można wykorzystać na wiele sposobów.
Meble metalowe to jedno z najlepszych i najpraktyczniejszych rozwiązań do biur, magazynów (tutaj głównie sprawdzają się szafy BHP) i instytucji, w których wymagana jest nie tylko estetyka, ale również trwałość sprzętów. Oferowane przez nas szafy, wykonywane przez znanego i cenionego w branży producenta, dostępne są w wielu rodzajach. Oferujemy metalowe szafy przystosowane zarówno do przewidywanych funkcji, jak i odporne na zniszczenia wynikające z częstego użytkowania czy warunków, w jakich funkcjonują. Przykładem są chociażby szafy BHP, które w takich miejscach np. jak basen są tym bardziej narażone na działanie różnych czynników typu wysoka temperatura, wilgoć.

Wyświetlanie 1–12 z 47 wyników

Szafy i szafki metalowe prosto od producenta

Firmy i instytucje takie, jak szkoły, szpitale, biblioteki, archiwa wymagają najczęściej tworzenia odpowiedniej dokumentacji, niezbędnej do realizacji zawodowych obowiązków. Odpowiednie wyposażenie, jakim jest trwała i niezawodna szafa lub szafka metalowa to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa takich dokumentów, ale również możliwość zachowania porządku w ich organizacji. Odpowiednie rozwiązanie, wyposażenie w półki, szuflady czy przegrody ułatwia dostosowanie do potrzeb, jakie mebel ma zaspokajać. Szafy lub szafki metalowe zapewniają zarówno organizację dokumentacji, jak i ochronę przez wodą, pożarem czy kradzieżą. Meble z metalu cechują się wysoką trwałością. Dlatego metalowe szafy i szafki mogą również służyć w warsztatach i halach produkcyjnych do przechowywania narzędzi lub środków ochrony pracownika. Szafki metalowe przystosowane są zarówno do ustawienia na podłożu, jak i do powieszenia, dlatego można je dopasować do przeznaczonego im miejsca oraz oczekiwanych funkcji. Czynnikiem decydującym jest też zróżnicowana wielkość szafek i szaf. W tym zakresie podchodzimy do klientów w bardzo indywidualny sposób, dopasowując się do ich potrzeb.
Korzystając z pomocy znanego i cenionego w branży producenta metalowych mebli możemy zapewnić szafy i szafki (w tym także BHP) w wymiarach standardowych, jak i niestandardowych. Wykonujemy zlecenia zarówno na pojedyncze egzemplarze, jak i hurtowe. Wszystkie produkty, które zapewnia współpracujący z nami producent, to zawsze gwarancja najwyższej jakości i wieloletniego użytkowania.

Szafy aktowe

Dystrybuowane przez Budo-EX metalowe szafy aktowe to doskonały sposób na segregację i zabezpieczenie dokumentów firmowych przed dostępem niepożądanych osób. Wyposażone zostały one w solidne, trzypunktowe zamki. Metalowa konstrukcja i obudowa sprawiają, że umieszczone w niej akta są chronione również przed zamoczeniem czy wpływem wysokiej temperatury. Jednocześnie producent zadbał o to, żeby stworzona przez niego szafa aktowa prezentowała się estetycznie w biurze, instytucji publicznej, szkole czy archiwum.

Szafka aktowa metalowa

Szafy i szafki BHP na ubrania

W zakładach produkcyjnych i warsztatach istotnym elementem wyposażenia jest szafa ubraniowa BHP. Umożliwia ona przechowywanie odzieży roboczej. W ofercie Budo-EX znajdują się one w różnych wariantach kolorystycznych i wymiarach. W niektórych części ubraniowe podzielone są w taki sposób, aby oddzielić odzież czystą od brudnej. Dodatkowo producent szaf BHP wyposażył je w otwory wentylacyjne, zapewniające swobodny przepływ powietrza do ich wnętrza. Użycie do wykonania mebli metalu sprawia, że służą przez długie lata.

Top
X