Stoły warsztatowe

Wykonywanie podstawowych czynności zawodowych w warsztacie naprawczym wymaga przede wszystkim odpowiedniego miejsca. Tradycyjny mebel w takich warunkach nie zda egzaminu, ponieważ poddawany mechanicznym urazom i działaniu środków chemicznych szybko ulegnie zniszczeniu. Stoły warsztatowe wykonane z metalu i odpowiednich tworzyw są nie tylko odporne, ale również, dzięki dodatkowemu wyposażeniu, praktyczne. Jako doświadczony producent roboczych stołów warsztatowych, możemy Ci zaoferować rozwiązania narzędziowe z najwyższej jakości blachy stalowej, odporne na intensywne użytkowanie.

Trwałe metalowe stoły warsztatowe

Klasyczny roboczy stół warsztatowy przystosowany do wykonywania na nim czynności mechanicznych i posługiwania się różnymi narzędziami musi spełniać określone parametry. Jedną z ważniejszych cech jest jego stabilna solidna konstrukcja, która nie spowoduje rozchwiania w wyniku częstego uderzania, nacisku czy działania sił wynikających z używania narzędzi wibrujących i obrotowych. Istotne jest również wykończenie powierzchni roboczej, która powinna wykazywać dużą odporność na cięcie i zarysowania. Nowoczesne meble do warsztatów dostępne są zarówno w wersji tradycyjnej, stojącej, jak i w opcji podwieszanej, która pozwala na ekonomiczniejsze wykorzystanie miejsca. Innym elementem wspierającym pracownika jest dodatek różnych rozwiązań dedykowanych, w które wyposażony jest nasz narzędziowy metalowy stolik warsztatowy. Jednym z popularniejszych może być specjalny panel wyposażony w wieszaki na narzędzia i pojemniki na drobne akcesoria. Model może też posiadać specjalnie wykończony blat, np. za pomocą gumy.

Filtry
Kategorie

* Kolorystyka wyrobów zamieszczonych na zdjęciach i wizualizacjach umieszczonych w katalogu ma jedynie charakter poglądowy i może odbiegać od kolorystyki wyrobów oferowanych w rzeczywistości.

Ilość produktów: 17.

Sortowanie