Szafki szkolne metalowe

Metalowe szafki szkolne cechują się wyjątkowa solidnością, co ma ogromne znaczenie w przypadku placówek o dużej ilości uczniów. Montowane w szatniach szafy szkolne pozwolą na przetrwanie kilku kolejnych roczników bez ryzyka zniszczenia i konieczności wymiany. Szkolne szafki uczniowskie w szkołach zachodnich są już popularne od dawna, w polskich realiach wchodzą do użytku, jako praktyczne i innowacyjne rozwiązanie, eliminujące problem kradzieży czy odpowiedzialność pracowników gospodarczych. Dzięki dużej różnorodności wzorów metalowe szafki szkolne mogą pełnić funkcję osobistych, zamykanych na zamek miejsc, w których każdy uczeń pozostawi zimowe ubranie, strój gimnastyczny czy zbędne podręczniki bez konieczności przemieszczania się z nim przez cały okres trwania zajęć. Jednym z rozwiązań jest też specjalna modułowa szafka do pokoju nauczycielskiego, będąca rozwiązaniem problemów pracowników z miejscem na przechowywanie klasówek, materiałów dydaktycznych czy rzeczy osobistych.

Takie rozwiązanie jak pakowne szafki metalowe szkolne jest ułatwieniem dla uczniów. Zamiast każdego dnia nosić kilkukilogramowy plecak z książkami, część z tych materiałów naukowych mogą powkładać w oferowane przez nas szafki szkolne. Tym samym ich kręgosłup jest znacznie odciążony. Metalowe szafy szkolne pozwalają także utrzymać porządek – zarówno w zakresie odzieży, jak i innych przedmiotów codziennego użytku.
Oferujemy najwyższej jakości szkolne szafki, które spełniają wymogi grupy norm PN-F-06009:2001, PN-F-06010-05:1990. Oprócz tego proponowane przez nas szafki szkolne metalowe posiadają atest higieniczny wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny.

Filtry
Kategorie

* Kolorystyka wyrobów zamieszczonych na zdjęciach i wizualizacjach umieszczonych w katalogu ma jedynie charakter poglądowy i może odbiegać od kolorystyki wyrobów oferowanych w rzeczywistości.

Ilość produktów: 20.

Sortowanie