Szkolne szafki śniadaniowe

Funkcjonujące w przestrzeni oświatowej różnorodne placówki szkolne, uczelnie i przedszkola zazwyczaj dysponują stołówkami oraz pomieszczeniami socjalnymi, gdzie spożywane są posiłki. Tak zwane drugie śniadania, przygotowywane najczęściej w domach, wymagają odpowiednich do ich przechowywania szafek opatrzonych stosownymi uprawnieniami. W tej kwestii, dla oferowanych przez nas modeli linii „SUS” wykonanych z metalu, producent (firma MALOW) zapewnił właściwy atest. Ten rodzaj szafek śniadaniowych z powodzeniem może być również wykorzystywany w przedsiębiorstwach.

Proponowane produkty charakteryzują się mocną i stabilną konstrukcją oraz dostosowanymi do różnych potrzeb wymiarami, a tym samym niezbędną ilością skrytek na śniadanie i osobiste drobiazgi. W przypadku dużej liczby użytkowników szafki można łączyć w szereg, wykorzystując do tego fabrycznie przygotowane otwory w wieńcach bocznych. Dużą wygodą jest możliwość ich zawieszenia na ścianie.

Filtry
Kategorie

* Kolorystyka wyrobów zamieszczonych na zdjęciach i wizualizacjach umieszczonych w katalogu ma jedynie charakter poglądowy i może odbiegać od kolorystyki wyrobów oferowanych w rzeczywistości.

Ilość produktów: 5.

Sortowanie