Apteczki ścienne: przemysłowe, warsztatowe, szkolne

Przepisy bezpieczeństwa i higieny pracy jasno definiują wymagania odnośnie do pierwszej pomocy w przedsiębiorstwach i obiektach użyteczności publicznej. Najwyższej jakości metalowe apteczki ścienne – dostępne w naszym asortymencie – są oznakowane białym krzyżem na zielonym tle, zgodnie z wytycznymi BHP oraz dyrektywami Unii Europejskiej. Ich solidna i trwała konstrukcja powoduje, że każda apteczka warsztatowa stanowi funkcjonalny, stacjonarny punkt pierwszej pomocy. Należy ją jedynie wyposażyć w niezbędne akcesoria medyczne.

Solidna i trwała apteczka do urzędu i zakładu pracy

Dostępne w różnych wymiarach apteczki przemysłowe są wykonane z wysokiej klasy blach stalowych w technice zgrzewania. Standardowo malujemy je proszkowo na kolor nr 7035 z palety RAL, czyli jasny popiel. Jako producent jesteśmy w stanie dostarczyć szafki w dowolnych barwach, za dodatkową opłatą. Takie wykonanie gwarantuje, że oferowane produkty są odporne na uszkodzenia mechaniczne i korozję, czego potwierdzeniem jest certyfikat PZH.

Filtry
Kategorie

* Kolorystyka wyrobów zamieszczonych na zdjęciach i wizualizacjach umieszczonych w katalogu ma jedynie charakter poglądowy i może odbiegać od kolorystyki wyrobów oferowanych w rzeczywistości.

Ilość produktów: 6.

Sortowanie