Ławki, stoły i stoliki szkolne

Jako dystrybutor mebli o różnym przeznaczeniu, naszym Klientom możemy zaproponować m.in. meble szkolne, które wykonuje dla nas zaufany producent. Jeśli interesuje Cię hurt w tym zakresie, to nasza oferta z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Dzięki regulowanym stolikom szkolnym – jednoosobowym lub dwuosobowym – można stworzyć bardzo wygodne warunki pracy dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Nowoczesne ławki szkolne dla dzieci oraz regulowane stoły szkolne znajdujące się w naszej ofercie wpiszą się w estetykę niejednej klasy. Ze względu na to, że posiadamy je w kilku rozmiarach – łatwo będzie je dopasować pod różny metraż. Poza meblami szkolnymi, przy których na co dzień pracują uczniowie, polecamy także szkolne stoły laboratoryjne, które doskonale sprawdzą się w pracowni chemicznej lub fizycznej. Dysponujemy także komputerowymi stolikami szkolnymi, które z kolei idealnie będą pasować do sali informatycznej. Gwarantujemy, że każdy oferowany przez naszą hurtownię stół szkolny składany czy też tradycyjna ławka szkolna uczniowska, spełniają europejskie standardy i są ergonomiczne.
Każdy regulowany stolik szkolny pod komputer czy narożny stolik to mebel wytrzymały, z którego będzie można korzystać przez wiele lat. Meble szkolne z naszej kolekcji oferujemy w różnej kolorystyce. Malowane są farbami proszkowymi, odpornymi na uszkodzenia.

Filtry
Kategorie

* Kolorystyka wyrobów zamieszczonych na zdjęciach i wizualizacjach umieszczonych w katalogu ma jedynie charakter poglądowy i może odbiegać od kolorystyki wyrobów oferowanych w rzeczywistości.

Ilość produktów: 6.

Sortowanie