Meble szkolne

W ofercie naszej hurtowni znajdą Państwo bogaty wybór najwyższej jakości mebli szkolnych dla uczniów, wśród których znajdują się krzesła, biurka, regały oraz szafki szkolne, mogące służyć przechowywaniu rzeczy podręcznych, ubrań lub książek. Oferowane meble szkolne znajdują swoje zastosowanie w klasach, szatniach uczniowskich oraz w pokojach nauczycielskich. Sprawdzają się również doskonale w przypadku szatni pracowniczych.

W naszej ofercie znajdziesz również: szkolne szafki śniadaniowe, szafki do szatni, szafki sportowe, szafy i wózki na laptopy, szafki depozytowe na telefony, szafki gospodarcze metalowe, pojemniki i kosze do segregacji odpadów, stoły, stoliki szkolne.

BudoEx – wysokiej jakości meble szkolne

Nowoczesne ławki do klas, pracowni czy na szkolne korytarze to kolejne z udogodnień. Jako doświadczony producent i dystrybutor mebli szkolnych dla dzieci oferujemy umeblowanie placówek oświatowych wykonane z najwyższą dbałością o standardy jakości, a więc bezpieczne, funkcjonalne i trwałe. Jego nieodłącznymi cechami są też oczywiście nowoczesny wygląd oraz komfort użytkowania.

Filtry
Kategorie

* Kolorystyka wyrobów zamieszczonych na zdjęciach i wizualizacjach umieszczonych w katalogu ma jedynie charakter poglądowy i może odbiegać od kolorystyki wyrobów oferowanych w rzeczywistości.

Ilość produktów: 75.

Sortowanie