Wózki narzędziowe warsztatowe

Ergonomia pracy to pojęcie powszechnie stosowane od lat, a sprowadzające się do takiej organizacji stanowiska i wykonywanych na nim czynności, aby przy jak najmniejszym nakładzie sił gwarantowało najlepsze efekty. Jednym z elementów ergonomii jest odpowiednie przygotowywanie, przechowywanie i dostęp do narzędzi stanowiskowych. Rozwiązaniem mogą być tu praktyczne warsztatowe wózki narzędziowe, umożliwiające segregację i przemieszczanie zestawu narzędzi. Jako producent oferujemy solidne i trwałe wózki warsztatowe na kółkach, które pozwolą na łatwe przemieszczanie się z narzędziami na terenie Twojego warsztatu.

Wózki warsztatowe na narzędzia zapewnią dobrą organizację

Metalowy, trwały wózek narzędziowy jest mobilnym elementem wyposażenia warsztatu, pełniącym zarazem funkcję praktycznej szafki, jak i umożliwiającym w wygodny sposób przemieszczanie zestawu narzędzie w odpowiednie miejsce. Takie rozwiązanie idealnie sprawdza się w warsztatach samochodowych, gdzie często na kilku stanowiskach wykonuje się prace naprawcze. Udawanie się pracownika po jeden w sytuacji, kiedy prace wykonuje w kanale wiąże się nie tylko ze stratą czasu, ale też zbędnym nakładem jego sił. Wózek warsztatowy pozwala na przemieszczanie całego zestawu narzędzi, które są w każdej chwili dostępne w sytuacji, gdy zachodzi potrzeba ich użycia. Wózki warsztatowe przeznaczone do przechowywania narzędzi dostępne są w wielu różnych wzorach zarówno pod względem parametrów, jak i kolorystyki zewnętrznej czy układu i pojemności szuflad. Dzięki temu nie ma problemu z dopasowaniem modelu zarówno do dużego przedsiębiorstwa jak i do małego warsztatu przydomowego.

Filtry
Kategorie

* Kolorystyka wyrobów zamieszczonych na zdjęciach i wizualizacjach umieszczonych w katalogu ma jedynie charakter poglądowy i może odbiegać od kolorystyki wyrobów oferowanych w rzeczywistości.

Ilość produktów: 7.

Sortowanie