Regały warsztatowe - półki

Warsztat naprawczy, samochodowy czy ślusarski, hala produkcyjna, w której wykonuje się tego typu prace, to miejsca, w których przechowuje się wiele materiałów potrzebnych do przeprowadzenia zawodowych czynności. W takich przestrzeniach doskonale sprawdzają się regały warsztatowe. Z ich pomocą można zapewnić sobie łatwy dostęp do niezbędnych narzędzi. Oferujemy naszym klientom półki warsztatowe zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowania. Stawiamy nacisk na wysoką jakość asortymentu, proponując produkty na bazie wytrzymałych materiałów.

Metalowe regały warsztatowe

Odpowiednia organizacja magazynu ma ogromne znaczenie dla jakości pracy. Regały warsztatowe w skuteczny sposób rozwiązują problem przechowywania i segregacji materiałów nawet w dużych pomieszczeniach. Półki wykonano z malowanego proszkowo metalu, co gwarantuje ponadprzeciętną ich trwałość. Dodatkowo wyposażono je w specjalistyczny system mocowania gwarantujący dodatkowe bezpieczeństwo. Są bardzo wytrzymałe i łatwe w montażu, dzięki temu doskonale sprawdzają się nawet wszędzie tam, gdzie przechowuje się narzędzia o dużej wadze. Regał warsztatowy może mieć zmienną wysokość i wielkość półek, pozwalając na ergonomiczne przystosowanie do przechowywanego na nim asortymentu.

Filtry
Kategorie

* Kolorystyka wyrobów zamieszczonych na zdjęciach i wizualizacjach umieszczonych w katalogu ma jedynie charakter poglądowy i może odbiegać od kolorystyki wyrobów oferowanych w rzeczywistości.

Ilość produktów: 5.

Sortowanie