Wieszaki metalowe szatniowe

Możliwość łatwego i bezpiecznego zawieszenia odzieży wierzchniej to konieczność w miejscach, gdzie gromadzą się duże skupiska ludzi, takich jak szkoły czy zakłady pracy. Dostępne u nas szkolne wieszaki szatniowe występują w dwóch wersjach – jednostronnej oraz dwustronnej – i są z powodzeniem stosowane w wielu obiektach użyteczności publicznej. Wyposażone w siedziska i oparcia, pozwalają w komfortowy sposób zmienić obuwie. Metalowe wieszaki są też nieodzownym elementem wyposażenia przebieralni przy salach gimnastycznych i szkolnych pływalniach.

Tanie i solidne wieszaki do szatni i biur

Wysoką jakość wykonania zapewniają solidne i trwałe profile stalowe. Dzięki temu każdy wieszak szatniowy jest odporny na intensywne użytkowanie. Malowanie w technologii proszkowej farbą RAL 7035 (kolor jasnoszary) dodatkowo zabezpiecza przed korozją i działaniem soli, co jest istotne szczególnie w okresie zimowym. Odporność na rdzewienie i uderzenia została potwierdzona certyfikatem PZH. Wolnostojąca konstrukcja stelaża metalowego wieszaka szkolnego posiada stopki z tworzyw sztucznych, które do zera eliminują możliwość wystąpienia rys i otarć podłoża w trakcie przesuwania.

Filtry
Kategorie

* Kolorystyka wyrobów zamieszczonych na zdjęciach i wizualizacjach umieszczonych w katalogu ma jedynie charakter poglądowy i może odbiegać od kolorystyki wyrobów oferowanych w rzeczywistości.

Ilość produktów: 4.

Sortowanie