Szafa aktowa metalowa SBM 206 M

Szafy metalowe zamykane na dokumenty i akta osobowe

Oferujemy klientom specjalnie dopasowywane zamykane szafy aktowe – estetyczne i funkcjonalne. Szafy metalowe przeznaczone na akta osobowe, dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego, to praktyczne i wygodne rozwiązanie sprawdzające się w każdych warunkach. Zaproponować możemy szafy na dokumenty dopasowane pod indywidualne zapotrzebowanie klienta. Solidnie wykonane i stabilne sprawdzą się na wyposażeniu biur, archiwów oraz instytucji publicznych. Szafy aktowe wykonuje dla nas uznawany producent – współpracujemy bowiem zawsze z najlepszymi. Pragniemy w ten sposób zagwarantować klientom produkty o wysokiej funkcjonalności oraz trwałe. Wykonane z bardzo dobrej gatunkowo blachy są odporne m.in. na zarysowania.

Dokumenty zawierające dane o pracownikach, pacjentach, uczniach to niezbędny element dokumentacji w dziesiątkach firm czy instytucji. Ich gromadzenie wymaga odpowiedniego przechowywania, które z jednej strony zapewni ich ochronę, a z drugiej pozwoli na wygodny dostęp w razie potrzeby.

Wyświetlanie 1–12 z 62 wyników

Komfortowe przechowywanie dokumentów

Metalowa szafa aktowa zrobiona przez sprawdzonego producenta posiada wiele zalet, począwszy od możliwości jej trwałego zamknięcia i ograniczenia dostępu osób niepowołanych, po organizację wnętrza ułatwiającą przegląd zawartości i zachowanie porządku. Przeciętny model na akta wyposażony jest w szereg półek wysokością dostosowanych do typowych segregatorów A4. Specjalne zabezpieczenie szaf aktowych gwarantuje też odpowiedni zamek trzypunktowy, dzięki któremu włamanie się do wnętrza jest znacznie utrudnione. Meble aktowe stanowią doskonałe rozwiązanie w warunkach biurowych oraz magazynowych, w których warunki pracy wymagają praktycznych i trwałych mebli z odpowiednią ochroną. Aktowa szafa metalowa to zarówno gwarancja funkcjonowania przez wiele lat, jak i skutecznej ochrony. Dostępna w kilku różnych formatach, także z szufladami, w uniwersalnych kolorach spełni swoje zadanie bez względu na ilość i rodzaj dokumentacji. Meble aktowe mogą też posiadać specjalnie wbudowany skarbczyk przeznaczony na przedmioty wymagające szczególnej ochrony.
Możemy zapewnić, że producent, który dla nas realizuje zamówienia zleceniodawców, dostosuje się do każdego życzenia klienta – zarówno w zakresie wzorów szaf aktowych, jak i ich wielkości, ilości półek, szuflad czy innych detali. Dlatego każdy, kto odwiedzi nasz sklep, może skorzystać już z gotowego produktu dostępnego w naszym asortymencie lub zdecydować się na model spersonalizowany.

Oferujemy  szafy aktowe w kilku rozmiarach  (wys. x szer. x gł.):

 • szafa aktowa duża (cztery półki)
  2000x970x430 mm
  1920x900x420 mm
  1800x800x400 mm
 • szafka aktowa mała (dwie półki) – 1220x900x420 mm
 • nadstawka na szafę aktową
  800x800x400 mm
  500x900x420 mm

Szafa metalowa zamykana na dokumenty

Jeżeli zaistnieje potrzeba dostarczenia mebli w niestandardowych wymiarach, prosimy o kontakt. Każdy mebel dostosowujemy w/g wymagań klienta.

Szafy aktowe zamykane na klucz do małych pomieszczeń

W naszej ofercie posiadamy trzy rodzaje metalowych szaf na akta, przystosowanych do użytkowania w małych i wąskich pomieszczeniach.

1. Metalowa szafa aktowa z drzwiami żaluzjowymi. Idealna do małych pomieszczeń w których utrudnione jest otwieranie w tradycyjny sposób. Drzwi wykonane z tworzywa sztucznego. Wyposażona jest w cztery półki. Wykonana z blachy o grubości 0.8mm- 1,5mm, malowana farbami proszkowymi . Zamykana zamkiem krzywkowym . Udźwig półki: 50kg.

2. Szafa aktowa z drzwiami chowanymi do środka. Praktyczny mebel do wąskich pomieszczeń. Wyposażona jest w cztery półki. Wykonana z blachy o grubości 0.8mm- 1,5mm, malowana farbami proszkowymi . Zamykana zamkiem. Udźwig półki: 50kg.

3. Szafa aktowa z drzwiami przesuwnymi. Praktyczny mebel do wąskich pomieszczeń. Wyposażona jest w cztery półki. Wykonana z blachy o grubości 0.8mm- 1,5mm, malowana farbami proszkowymi . Zamykana zamkiem. Udźwig półki: 50kg.

Wszystkie nasze szafy wyróżniają się bardzo trwałą i stabilną konstrukcją.

Szafy na akta osobowe z drzwiami zamykanymi

Wytrzymała i stabilna metalowa szafka aktowa z drzwiami uchylnymi zamykanymi na klucz. Drzwi szafy osadzone są na wewnętrznych zawiasach kołkowych. Szafa wyposażona jest w cztery przestawne co 25 mm półki. Wykonana z blachy o grubości 0.8mm- 1mm, malowana farbami proszkowymi . Zamykana zamkiem, ryglującym w trzech punktach i wykończonym uchwytem klamkowym. Udźwig półki: 50kg.

Oprócz tradycyjnych szaf kartotekowych z półkami w ofercie posiadamy również szafy kartotekowe z skarbczykiem, oraz szafy kartotekowe z szufladą.

Metalowa szafa na akta osobowe stanowi doskonałe uzupełnienie umeblowania biura, w optymalnym stopniu spełniając wymogi w zakresie wzornictwa i jakości.
– Wysokość od 1040 mm do 1990 mm;
– Szerokość od 800mm do 1200mm;

Top
X